Obnovit stránku

Recenze Jabra Speak 710 MS

Zajímají Vás názory a recenze na Jabra Speak 710 MS? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 115 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Jabra Speak 710 MS. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Jabra Speak 710 MS i vy.
Jabra Speak 710 MS - Mikrofon
Jabra Speak 710 MS
Skladem > 5 ks
7 090,-
6 099,-
Koupit
4,8
hodnotilo 115 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
funkcia perfektna (audio kvalita), dokupovali sme do teamu dalsie dva kusy
inzinieri by sa mohli zamyslet nad lepsim tvarom. Problem su ovladacie prvky na obvode zariadenia. Ked chcem zariadenie pocas spojenia presunut na stole, treba davat pozor, v ktorom mieste zariadenie uchytit. Inac dojde k nechcenemu aktivovaniu ovladacich touch elektrod (vypnete si nechtiac mikrofon, alebo ukoncite hovor)
Snadná instalace Kvalitní poslech oboustranně (dobrý mikrofon i reproduktor) Perfektní pro videokonferenci do rozměrově malých až středních prostorů Praktická možnost bezdrátového připojení (Bluetooth) Odzkoušeno / používano - v buňce / kontejneru / "Conference Room" Zařízení staveniště (o rozměrech cca 2,5 x 6 m - přítomno cca 9 lidí). Vše bylo hned napoprvé OK Efektní až reprezentativní design. Na stole při videokonferenci nijak nepřekáží a přitom je přímo v centru dění Přehledné a v každém okamžiku používání lehce dostupné ovládací prvky. Praktické a přirozeně intuitivní ovládání Vytvořen prostor / drážka pro namotání (uskladnění) nepoužívaného kabelu Praktické a hezké pouzdro na uskladnění / přenášení
vyšší cena (to je ale "vykompenzováno" zmíněnými klady)
Krátká verze: volaný mi po pár vteřinách řekl, ať to jdu vrátit. Delší verze: jako reprák to je fajn, překvapivě jednoduché spárovat či připojit k telefonu, PC, tabletu. Fungovalo i s Linuxem. Bohužel mikrofon se zdá být otřesný. Připomínalo mi to flanger na kytaře. Já volaného slyšel skvěle, on mne moc ne. Když budu chtít udělat konferenci, tak dám těm několika lidem headsety, každý za stokorunu, ušetřím přes 13 tisíc a ve výsledku budeme mnohem spokojenější. Podotýkám, že zařízení jsem testoval s několika zařízeními, přes několik způsobů připojení a s několika aplikacema s neuspokojivým výsledkem.
slušný reprák jednoduché připojení
špatný mikrofon
Výborná citlivost, snímá i šepot - to co slyší u stolu člověk, přenáší i toto zařízení. Tlačítka pro příjem a ukončení hovoru super spolupracují s MS Teams.
malá přenosná lze připojit jak k PC, tak mobilnímu zařízení
přes bluetoeth trochu tišší
Cistota zvuku
Vynikající. Spolehlivě funguje ve všech systémech
Skvělé pro konferenční hovory i několika osob
Nic
Super zvuk Pohodlné ovládání Používám i jako reprák pro rádio
Nic
kvalitní zvuk velký dosah mikrofonu automatická instalace
P-DC1-WEB09