Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Jan Vojáček: Umění být zdráv

Zajímají Vás názory a recenze na Jan Vojáček: Umění být zdráv? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 25 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Jan Vojáček: Umění být zdráv. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Jan Vojáček: Umění být zdráv i vy.
Jan Vojáček: Umění být zdráv - Jan Vojáček  Věra Keilová
Jan Vojáček: Umění být zdráv
Ihned ke stažení a poslechu
299,-
Koupit
4,8
hodnotilo 25 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Perfektní kniha od jedinečného člověka! Před koupí knihy doporučuji pustit nějaké video pana Vojáčka na Youtube, abyste zjistili, jestli je to to, co chcete. Ať už si chcete udělat pořádek v životě, změnit životosprávu, začít se zajímat o své přirozené potřeby nebo dlouho bojujete s jakoukoliv "nevyléčitelnou" nemocí... Tahle kniha vám pomůže. Obsahuje mnoho informací, které vám otevřou oči. Ideální pro uvědomění, kolik skutečně přirozených věcí děláme, kolik skutečných potravin konzumujeme a jestli vůbec děláme něco v souladu s naším smyslem. Každý si zde najde své, ať už jde o náhled na technologie, zdraví, potraviny, spánek... Doporučuji všem, ale neříkám, že byste se vším měli řídit. Vezměte si z toho jen to, co je opravdu potřeba a dává vám smysl.
Celá kniha mi dává smysl Souhlasím s mnoha tvrzeními Tvrzení nejsou agresivně prezentována (vnucována)
nemá
shrnuto krásně vše důležité
Zajímavé čtení
Vyborna kniha, ktera velmi rezonuje s mou dusi. Honza je objektivni, rozumny, spiritualni ale nohama na racionalni zemi. Doporucuji vsem kdo maji zajem o dobre fyzicke i dusevni zdravi pro sebe i blizke.
důležité info
moc obecné / na mě
Katastrofa. Celá kniha je kombinace nepodložených hypotéz a ignorování faktů. Divím se, že autorův morální kodex dovolí vůbec toto publikovat.
Vše je špatně. Kniha plná lži.
P-DC1-WEB29