Obnovit stránku

Recenze Kingston DataTraveler 2000 64GB

Zajímají Vás názory a recenze na Kingston DataTraveler 2000 64GB? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 24 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Kingston DataTraveler 2000 64GB. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Kingston DataTraveler 2000 64GB i vy.
Kingston DataTraveler 2000 64GB - Flash disk
Kingston DataTraveler 2000 64GB
Skladem > 5 ks
4 999,-
Koupit
4,5
hodnotilo 24 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Kovová krytka chrání konektor i klávesnici a nepadá. Není třeba žádný šifrovací sofware v zařízení, ke kterému DT2000 připojujeme. Po odemknutí kódem z klávesnice se tváří jako normální USB flashdisk Jeden mám už velmi dlouho a zcela bez problémů, teď jsem v akci přikoupil tři další. Z asi pěti šifrovaných flashdisků, které se mi dostaly do rukou, hodnotím tento jako jasně nejlepší. Dobře si rozmyslete, co skutečně potřebujete šifrovat, jaký to je objem dat a jaký bude v určitém časovém horizontu. V mém případě dává smysl kapacita 32GB i 64GB, ale na zašifrování pár osobních dokumentů a třeba mailů vám možná bude zcela stačit mnohem menší kapacita.
Cena v akci ušla, ale nornální cena by měla být nižší a to nejen na Alze, ale všeobecně.
Velmi robusní konstrukce Pro moje účely dostatečně rychlý zápis. Jem poprvé jsem na něj kopíroval větší objem dat najednou a to trvalo, ale při běžném použítí přidávám anebo nahrazuji data vždu jen v objemu malých stovek MB a to je přijatelně rychlé.
vyhovuje konstrukcí, robustností, zatím doufám i spolehlivostí rychlost přenosu je nižší, data jsou doufám uložena velmi bezpečně koupil jsem už 3. kus, zatím spokojenost
chvilku času je nutno strávit nastavením, pak vše běží dobře
Asi opravdu bezpečné. Jednoduché na použití.
Zatím jsem na nic nepřišel...
Dělá co má praktický design
Cena Neúplný návod
HW kodovani
Rozmery
kodóvání
absence návodu
Velmi špatné ,původní kód zareaguje zhruba až na osmý pokus, disk se chová zcela nepředvídatelně, neustále svítí zamknutá kontrolka, vůbec se nechová podle návodu, prakticky nepoužitelný. Po nádohném odblokování a připojení k PC připojený disk chová se stále jako zamčený a nezobrazí se. Nedal bych ani 1 *.
žádné
8 pokusů se ukazuje chybných i při základním nezměněném předinstalovaném kódu,pak se po pauze náhle odblokuje,ale na žádném PC se nezobrazí jako připojený disk chová se stále jako zamčený.
P-DC1-WEB24