Obnovit stránku

Recenze Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10

Zajímají Vás názory a recenze na Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 152 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10 i vy.
Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10 - Paměťová karta
Kingston SDXC 64GB UHS-I Class 10
Prodej skončil
4,7
hodnotilo 152 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Bohužel jsem musela reklamovat. Kartu jsem předem vyzkoušela na asi 100 fotografiích, všechno v pořádku, ale následně mi při focení "naostro", po cca dalších 150 fotkách (RAW) začala vykazovat pomalejší zápis a i pohyb na kartě, výmaz trval nekonečně dlouho, a po dalších 100 fotkách mi foťák zahlásil, že je paměťovka poškozená a nemám pokračovat v práci. Vzhledem k situaci mi dost zatrnulo ;-) Naštěstí jsem měla paměťovku náhradní a nafocené fotky jsem z karty dostala, ale po této zkušenosti jsem se vrátila k několikrát ověřenému SanDisku. Co jsem četla zde, měla jsem asi smůlu na vadný kus, ale hlásit se to musí ;-)
vadný kus
mám kartu v NIKON D7100 a super
Cena a rychlost
Výborná karta se špičkovými vlastnostmi !
žádné !
Plní, co slibuje
Žádné jsem nenašel
Rychlost
funguje výborně
Čtení/zápis je rychle Při natáčení ve FHD karta stíhá zapisovat Po nějakém čase karta běží na stejné úrovní jako na začátku, nezpomaluje
velmi rychlá
Vynikající karta pro náročné uživatele.....Je to pracant
P-DC1-WEB19