Obnovit stránku

Recenze Komfortní rouška s drátkem 5 ks M

Zajímají Vás názory a recenze na Komfortní rouška s drátkem 5 ks M? U nás má zatím hodnocení 3,5 z 5 hvězdiček od 9 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Komfortní rouška s drátkem 5 ks M. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Komfortní rouška s drátkem 5 ks M i vy.
Komfortní rouška s drátkem 5 ks M - Ústenka
Komfortní rouška s drátkem 5 ks M
Prodej skončil
Poradna 2 Recenze 4
3,5
hodnotilo 9 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
60 %
zákazníků doporučuje
Roušky dnes dorazili,a nerad to konstatuji ale hrůza. Docela nerad toto píšu (moje první negativní hodnocení). Na obrázku jsou roušky pěkně obšité a už od pohledu působí jako bavlna. Po otevření jsem zjistil,že se jedná o pruh nějaké tenké elastické látky s vystřiženými otvory na uši,bez jakéhokoliv začištění (obšití). Troufám si tvrdit,že po 2-3 dnech nošení se začnou párat. Navíc je fajn, že obsahují jakýsi filtr, akorát ho není kam vložit. To si ho mám přiložit k ústům a přetáhnout přes něj roušku?! Škoda,že nejde dát hvězdičky do mínusu.
Filtr
Materiál Zpracování Cena - 699 kč za 4 ks tohoto kvalitativně podprůměrného produktu je dle mého názoru na hranici zlodějny. Oproti vyobrazení min o 2 jakosti horší.
Roušky jsem si dnes vyzvedla a jsem velmi zklamaná, kvalitou i materiálem.
žádné
Materiál je nekvalitní, rozhodně nedoporučuji!!!
prostor na uši se brzy vytahá
Moc jich není
Provedení
P-DC1-WEB02