Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Recenze KREATOR KRTGR6805

Zajímají Vás názory a recenze na KREATOR KRTGR6805? U nás má zatím hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček od 18 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s KREATOR KRTGR6805. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na KREATOR KRTGR6805 i vy.
KREATOR KRTGR6805 - Postřikovač
KREATOR KRTGR6805
Na cestě > 5 ks
279,-
Koupit
4,2
hodnotilo 18 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Za tu cenu asi bezkonkurenční. Místo pojistného ventilu jsem si tam dal ventilek z duše zevnitř ven, zalil dvousložkovým lepidlem a tlakuji si to bateriovým kompresorem od makity (tejně tak lze pumpičkou na kolo nebo klasickým kompresorem, kde vám to ale musí ukazovat bary). Natlakuji na 2,9baru a k mému úžasu to na tento tlak vystříká celý obsah 5L. Původně jsem měl za to, že v druhé ruce budu nosit aku kompresor a dotlakovávat si.. Za mě úžasný a když si to vylepšíte tak i bezpracný.
Cena Kvalita Cena Jednoduchost Užitnost Cena
Praktický, plně funkční
Nic
Příznivá cena.
Slušná cena i funkce
Puvodni o-kroužek na pumpě je moc malý, stačí nahradit o-kroužkem 25x6.
ZNIČENO. Po 3 použitích, ještě před sezónou, se utrhlo hrdlo nádrže. Ne že by ulítlo, ale je to prasklé a nejde nalakovat více než 0,5 baru. Bohužel jsem to zkusil lepit a reklamovat to nemohu.
P-DC1-WEB27