Obnovit stránku

Recenze LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise

Zajímají Vás názory a recenze na LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 456 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise i vy.
LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise - Bluetooth reproduktor
LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise
Prodej skončil
4,6
hodnotilo 456 zákazníků
10 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Hlasitost Odolnost MicroSD karta
Trvalo mi, než jsem našel čím se dává nahlas hudba, ale to jen protože jsem blbej
Dobrý den, ahoj, tento Bluetooth reproduktor jsem pořídil kvůli dvou důležitým důvodům. Jedním je, že jsem chtěl chtěl BT reproduktor a přítelkyně rádio. Zkrátka a jednoduše se smázli 2 mouchy jednou ranou, což velmi potěší. Jelikož jsem náročnější človíček, tak nechci nic kolem 350Kč co nehraje a neni ani vůbec odolný vůči náhlé situaci (pád, postříkání vodou a podobné). Po rozbalení mě překvapil příjemný gumový povrch na omak. Repráček není ani nijak výrazně velký, ale na druhou stranu není úplně miniaturní. Zkrátka je takový akorád. Po zapnutí se chtěl hned připojit k nějakému BT, takže se krásně a jednoduše spároval s mím mobilem. Mohu podotknout, že vzhledem k jiným uživatelským recenzím a poznatkům jsem se bál nesrozumitelnému ovládání, ale opak je nakonec pravdou. Neměl jsem problém s přepínám funkcí, ani s přepínáním skladeb a ovládáním hlasitosti. Prakticky po dvou minutách jsem repráček ovládal jak kdybych jej vlastnil už jakou dobu. Pravdou je, že jsem ale velmi adaptivní vůči elektronice a někdo jiný by mohl asi mít nějaký problém. Co se týká zvuku, tak jsem rád, že jsou v repráčku opravdu 2 stereo reproduktory. Stereo sice moc poznat není, jelikož jsou dost blízko u sebe a sestava repráčku jako takového je relativně malá. Ovšem mám vyzkoušený každý reprák zvlášť a je to skutečně stereo. Dost mě překvapila hlasitost a čisté výšky a přitom hluboké basy. To bych do takhle malého repráku a ještě na baterku neřekl ani náhodou. Opravdu dost výrazně hlasitý, možná tak, že úplně nahlas ho nejspíš ani nikdy poslouchat nebudeme, protože jsme vcelku ohleduplní vůči sousedům a okolí. V autě si sice pustim hudbu jak se říká na plný pecky, ale na zahradě, nebo někde na výletě v kempu rozhodně nechci budit pozornost. Jsem s ním tedy nad míru spokojen co se týká hlasitosti a kvality zvuku. Trochu mi naopak vadí, že když jej zeslabím úplně na minimum, tak je slyšet šum. To mi docela vadí. Ještě víc mi ale vadí, že přes BT při poslechu mluveného slova repráček vypíná při pár ms tichu. Není to rozhodně ani sekunda a když, tak maximálne sekunda a to je opravdu dost otravný u poslechu mluveného slova. Je totiž slyšet jak domluví, utne se zvuk a další slovo nemá první písmeno a to je fakt znát. U analogu (3.5mm jacku) tento jev není. Vím, že ale toto dělá spíš asi rozhraní BT, protože jsem se s podobnym jevem setkal u BT sluchátek, který dávno nemám. Musim ale říct, že poslední 2 výtky jsou sice pro mě podstatné, ale všechny předchozí klady mé obavy výrazně předčí. Taková drobnost jako baterka se třeba někomu nehodí, ale já jsem za ní velice rád. Člověk nikdy neví, kdy vypadne venku po pergolou proud a zhasnou světla a repráček se hned promění ve světlo. To nemá každý. Nebo někde na dovolené v kempu. Když nebudu moc najít svítilnu a budu mít puštěnou nějakou hudbu, tak půjdu za zvukem a najdu i světlo :) Odolnost IP65 je také velice příjemná vlastnost. Člověk nikdy neví co se kdy přihodí. Já jsem vcelku s tímto produktem nad míru spokojen.
velmi hlasitý vydatné basy vodě-odolnost (IP65) dlouhá výdrž na baterii (20h) daleký dosah BT (25m) svítilna využitelné jako přenosné malé rádio (FM)
!!! přes BT vypíná zvuk po několika ms ticha - snad ani ne sekundy (výrazné u mluveného slova, jelikož další slovo je useknutý o začátek slova) !!!
Za málo peněz hodně muziky, doslova. Super reprák, na dovolenou jak dělaný. Velice pěkný design, celý reprák je pogumovaný a příjemný na dotek, v ruce neklouže a váha taky neni špatná. Já můžu jen doporučit.
použité materiály zvuk funkce
Perfektní basující zvuk. K notebooku naprosto dokonalý! Lze k tomu připojit i mobil. Nevím jak lépe popsat dokonalý a hlasitý zvuk. Asi jako když si v autě pustím autorádio s reproduktory pouze v předních dveřích.
Žádný problém.
Reprák hraje velice dobře, moc příjemné vyvážení jak basů tak i výšek. Příjemně mě překvapila hlasitost, kterou repráček podává.
čistý a vyvážený zvuk hlasitost materiály
škoda, že nejsou ještě jiné barvy
Velice dobré repráčky. Super je voděodolnost teďkon na léto, nebo integrovaná svítilna rovnou v repráčku, to se bude hodit pod stanem.
cena výdrž množství využití super basy
Kvalitní zvuk
Po vypnutí zapomene, v jakém režimu byl. Režimy oznamuje hlasem, jehož hlasitost se nedá nastavit (a nebo jsem nepřišel, jak to udělat).
Pěkný zvuk hudby, pogumované tělo, velikost akorát.
ABSOLUTNĚ NENÍ VHODNÉ pro poslech audioknih. U audioknih, kde jsou mezery mezi slovy "tiché" dochází k vypnutí zvuku reproduktoru, takže to uřízne kus následujícího slova.
Skvělý zvuk, v kombinaci s mobilem nahradí přehrávače doma i na cestách.
Nic.
Příjemný a čístý zvuk skvělé basy jednoduché ovládání odolnost proti vodě a prachu
P-DC1-WEB22