Obnovit stránku

Recenze LAMAX T6 GPS Wifi

Zajímají Vás názory a recenze na LAMAX T6 GPS Wifi? U nás má zatím hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček od 37 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s LAMAX T6 GPS Wifi. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na LAMAX T6 GPS Wifi i vy.
LAMAX T6 GPS Wifi - Kamera do auta
LAMAX T6 GPS Wifi
Skladem > 5 ks
2 290,-
1 890,-
Koupit
Poradna 29 Recenze 26
4,2
hodnotilo 37 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
vše co jsem od autokamery chtěl splňuje ostrý obraz s velkým rozlišením čeština v menu
Kamera mě překvapila. Za ty dva tisíce jsem nečekal extra zázraky, ale musel jsem svůj názor přehodnotit. Kvalita obrazu bych klidně přirovnal ke kamerám za dvojnásobnou cenu.
kvalita záznamu nízká cena
malá, skladná dobrý poměr cena - výkon
malá kapacita baterie po odpojení napájení okamžitě zhasne
Kamerka krásná, malá, naprosto ideální, až do doby, kdy ji chcete používat. Asi jsem zřejmě také chytl špatný kus, jak už popsal někdo přede mnou. Při nastartování se kamerka zapnula, cca po 5 minutách pípla a vypnula se. Po nějaké době znovu a znovu. Občas napíše špatný formát karty, ačkoliv jsem kartu kupoval zároveň s kamerou. Nepomohlo ani několikrát naformátovat. Hned jsem ji vrátil a asi si zase na nějakou dobu nechám na autokameru zajít chuť. Zklamání.
malá skladná příjemná manipulace
opakované vypínání a zapínání občas hlásí chybu karty a nenahrává i když svítí
Klasická kamera, která natáčí FullHD obraz se slušnou kvalitou. Má magnetický držák takže se snadno vyndavá.
české menu
Lamax opět nezklamal. Dělá co má, prostě natáčí dění před auzem
dobrý obraz tachometr, docela přesný
nic jsem nenašel
Kamera funguje v pohodě. Chtěl jsem kameru i s displejem, která ale nebude tak velká jako klasicky kamery s displejem jsou. Jsem radši když si můžu nastavit věci přímo v kameře a ne přes mobil.
celkem malá ostrý FHD obraz
Kamera je v provozu skoro každý den. Mám jí teprve od Vánoc, ale zatím s ní nebyl jediný problém. Vše jsme nastavil podle návodu a záznamy na kartě normálně jsou z celé jízdy.
kvalita obrazu GPS
občas se na kameře objeví uzamknutý záznam a musí se ručně vymazat
Wifi,GPS
malá,nepřekáží,foto video i v noci pod světly dobré kvality v aplikaci přes wifi super,uprava souboru mazani a ukládání,GPS přehrávač funguje v pc,.
P-DC1-WEB29