Obnovit stránku

Recenze Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový

Zajímají Vás názory a recenze na Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 13 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový i vy.
Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový - Notebook
Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový
Skladem > 5 ks
15 989,-
Koupit
4,3
hodnotilo 13 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Stroj jsem pořídil máti jako přechod z PC (Ryzen 3200G). Dobrá volba. Notebook je kompaktní, relativně lehký, má rozumný výkon, displej vypadá pěkně, krom jisté levnosti vše bez problémů na běžnou kancl práci. Nezadýchává se. Pouze když na něj hodíte kompresi něčeho velkého při práci, ošklivý Java kód a tak podobně, je znát zpomalení. Momentálně podražil, takže ještě stoupl na hodnotě. Co víc si přát. Koupil bych zas.
Cena Výkon Provedení Design Kovové šasi (tenké) Výdrž při kancl práci
Klávesnice, dělené klávesy Asi podprůměrný display - nevadí mi.
Krásný notebook, celokov, lehký, poprvé jsem si zakoupil 14ti palcový notebook a nemám s tím žádný problém, možná mi vyhovuje i více jak 15,6 palcový. Jediná věc, kterou bych vytkl tomuto notebooku je tam, že se mi lepí backspace na klávesnici a zasekne se, takže mi to vymaže celou zprávu (Tohle píši už potřetí). Nechápu to, protože se o notebook starám a nebyl politý, nejedlo se nad ním, ani podobné věci. Podsvícení je jinak hezké a pro mě i užitečné.
Display Výkon (Netopí) Praktičnost
Klávesnice! Chybí mi pár konektorů USB na levé straně notebooku(Není tam žádný, pouze na pravé straně), ale s tím se dá žit. Chybí mi tady ale třeba konektor na připojení Ethernetu.
Po rozbalení nešel zapnout, vráceno. Reklamace vyřešena velmi rychle.
Problematická instalace Windows, málem jsem u toho vypustil duši, než jsem to vlastně vzdal..
P-DC1-WEB13