Obnovit stránku

Recenze LG F4DT408AIDD

Zajímají Vás názory a recenze na LG F4DT408AIDD? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 23 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s LG F4DT408AIDD. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na LG F4DT408AIDD i vy.
LG F4DT408AIDD - Pračka se sušičkou
LG F4DT408AIDD
Skladem > 5 ks
12 990,-
Koupit
4,6
hodnotilo 23 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Dobře pere i suší
Často si dopočítává čas do konce cyklu, reálný čas je tak výrazně delší než ten co se zpočátku objeví na displeji
váborný produkt
S pračkou a sušičkou jsem spokojená, má hezký design a cena byla také přívětivá. Občas se odpojí aplikace od zařízení, ale doufám že se to časem zlepší.
Nízká cena 2v1 Vzhled
Aplikace se párkrát odpojila
Maximální spokojenost. I přes negativní ohlasy ze strany přátel jsem nenašel nic negativního.
stahování nových programů přes aplikaci
Vzhledem k úspoře místa jsme sáhli po kombinaci. Tato má všechno co jsme chtěli. Má kvalitní motor bez řemene se zárukou 10 let. A velmi si pochvalujeme tichý chod. Je jednoduchá na obsluhu i instalaci. Je šetrná a prodlužuje životnost oblečení. Krásně pere i suší. Jsme moc spokojeni.
Záruka na motor Jednoduché používání Programová vybavenost Krásně pere a suší Propojení s aplikací
Vynikající společník do domácnosti. Díky kombinaci praní a sušení sem ušetřili místo a i výsledná kvalita je na špičkové úrovni.
Kapacita Hlučnost Rozměry Úrověň praní Úroveň sušení
Kombinaci si nemůžu vynachválit. V koupelně mi ušetřila mraky místa a je skvěla a hezká. Krásně pere i suší. K prádlu je velmi šetrná, má odložený start, rychlý program, dá se ovládat přes telefon a hlavně je za opravdu rozumné peníze. Doporučuji všema deseti.
Krásně pere i suší Šetrná k prádlu Odložený start Rychlý program Ovládání telefonem Cena Vzhled
Nic
Super, doporučuji
Spokojenost až na pár drobností. Remote start funguje až po nastavení na pračce. Vlastní programy dostahované do pračky nelze zapnout přes pračku (jen přes mobilní aplikaci). A občas se stává, že pračka přestane komunikovat s wifi a aplikací (v tom případě se pak musí spárovat skrze aplikaci znovu). Aplikace se nedá bohužel spárovat s google home domácností (pouze LG-US). Až na tyto věci pere a suší si myslím nadprůměrně a množství programů na praní a sušení (vč. těch skrze aplikaci) je dostačující.
Parní praní Dálkové ovládání aplikací Přidání prádla během praní Vážení prádla
Občasné odpojení od wifi/aplikace Nemožnost spojení aplikace s google home Dálkové ovládání se musí nejprve manuálně na pračce povolit před každým praním
Po půl roce se začalo všechno oblečení v sušičce srážet, oblečení které jsem dříve sušila několikrát a nic se mu nestalo,je najednou dětské velikosti
Přijatelná cena
Dlouhé programy Příliš horká pára na sušení Velká spotřeba vody na ochlazení motoru
P-DC1-WEB03