Obnovit stránku

Recenze LG GMX936SBHV

Zajímají Vás názory a recenze na LG GMX936SBHV? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 5 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s LG GMX936SBHV. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na LG GMX936SBHV i vy.
LG GMX936SBHV - Americká lednice
LG GMX936SBHV
Prodej skončil
5,0
hodnotilo 5 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Je to moje první americká lednička a jsem vážně nadšený. Výhodou je, že tentokrát je celá chladnička v horní části a mrazák v dolní. Funkce door in door je praktická, chladnička se méně větrá a na víc to vypadá velmi hezky a v kuchyni vypadá vážně moderně. Rozhodně doporučuji, jsem naprosto spokojený.
Barva Design Door in Door Funkce Poličky Objem Tichá
Žádné
Je to už moje několikátá americká lednička a opět jsem nadšený. Výhodou je, že tentokrát je celá chladnička v horní části a mrazák v dolní. Obě části jsou tudíž výrazně přehlednější. Skvělé jsou police v mrazáku, protože se do nich vejde víc věcí, než do šuplíků. Funkce door in door je praktická, chladnička se méně větrá a na víc to vypadá velmi hezky a do domácnosti přidá moderního ducha. Všem doporučuji.
Krásný design Door in Door Barva Police Objem
Žádné
Design Objem Door in door
P-DC1-WEB12