Obnovit stránku

Recenze LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks)

Zajímají Vás názory a recenze na LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks)? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 7 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks). Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks) i vy.
LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks) - Odličovací tampony
LINTEO Odličovací polštářky (3 × 120 ks)
Skladem > 10 ks
93,-
79,-
Koupit
5,0
hodnotilo 7 zákazníků
100 %
zákazníků doporučuje
Skvělé tamponky na čištění pleti i odlakování nehtů za velmi příjemnou cenu. Tyto polštářky jsou hebké, nepouští vlákna a krásně sají.
Kvalitní provedení Nízká cena
Žádné
Klasika mezi odličovacími tampony, která nezklame. Cenově velmi přijatelné, savé, vhodné pro každodenní použití. Používám nejen na odlíčení a očištění pleti, ale také při odlakování nehtů.
Výhodná cena Příjemné na dotek Optimální savost
Při odličování pěkně vsakují odličovací tonikum a nezanechávají na pokožce ani na řasách žádná uvolněná vlákna. Používám ráno i večer, doma i na cestách.
Příjemný materiál Dostatečně vsakují Neuvolňují vlákna
Klasika nad klasiky, používám je nejčastěji. Vyhovují mi hlavně kvůli ceně, jsou ze 100% bavlny a nepouští vlákna.
Cena Nepouští vlákna 100% bavlna
Odličovací tampónky jsou důležitou součástí každodenního rituálu očisty pleti. Protože je používám dvakrát denně, ráno i večer, je pro mě zásadní, aby byly z příjemného měkkého materiálu a netrhaly se, což splňují. Čištění pleti a následná tonizace je s pomocí těchto tampónků velmi příjemný proces. Tampónky jsou z bavlny, neuvolňují žádná vlákna, což se stává hlavně u levných a nekvalitních modelů. Celé balení je možné pomocí poutka zavěsit v koupelně.
příjemný materiál netrhají se
žádné
Odličovací tampónky usnadňují očistný rituál každé ráno a večer. Jsou pevné, ale přitom jemné a vynikají vysokou absorpcí. Díky nim jemně vyčistím pleť bez zbytečného podráždění. Výhodou je také možnost zavěšení za poutko například na háček v koupelně.
jemné a pevné savé
žádné
Ideální pomocník pro každodenní odličování pleti. Výborně sají, jsou příjemné na dotek a dokonale čistí.
praktické balení šňůrka na zavěšení jemné nezanechávají chloupky
WEB3