Obnovit stránku

Recenze Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK

Zajímají Vás názory a recenze na Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 15 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK i vy.
Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK - Set klávesnice a myši
Logitech Wireless Combo MK295, graphite - CZ/SK
Skladem > 5 ks
999,-
899,-
Koupit
4,3
hodnotilo 15 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Myš na některých podložkách nefunguje. I na té, kde jiná optická myš nemá problém. Znovu bych nekoupil. Myš je také dost malá.
tichá přesná
nemá logitech uni přijímač
vynikající, tichá, optimální velikost kláves
Sada, která nebude rušit okolí hlukem kláves a tlačítek myši. Je ale nutné si zvyknout na absenci zpětné vazby, zvlášť u myši není zpočátku nijak zjevné, že došlo ke stlačení tlačítka a dochází k nechtěným 2- a více-kliknutím.
Extrémně tiché klávesy i tlačítka myši
Bez zpětné vazby na stisk
Nejlepsi set ktery jsem kdyby mel. Klavesy vubec neni slyset kdyz na nej mackam, samotne mackani je hodne prijemne. Kvalesy jdou lehce.
prijemne pouziti snadne se s tim pracuje baterky vdrzy hodne dlouho neni slyset mackani
vyssi cena
Klávesnice krásně tichá, myš překvapivě funkční (i když není možnost "odbrzdit kolečko"). Klávesnice nemá kontrolku pro NumLock, pro CapsLock má ...
Tichá
Klávesnice nemá kontrolku pro NumLock
podlehl jsem kladným recenzím a zakoupil. Možná to byl jen vadný kus, ale klávesnice by prohnutá, prostřední nožka byla cca 3mm nad deskou stolu a tak se klávesnice pro psaní nepřirozeně prohýbala, co je pro častější použití nepoužitelné, natož pro celodenní každodenní práci. jinak by to byla super klávesnice, příjemný zdvih kláves a tichý chod, velmi tichý. Myš je obyčejná, s jakoby gumovým chodem, ale funkční. pro zmíněné prohnutí vráceno.
byla by to skvělá klávesnice,
kdyby nebyla prohnutá
P-DC1-WEB27