Obnovit stránku

Recenze MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018

Zajímají Vás názory a recenze na MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 21 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018 i vy.
MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018 - MacBook
MacBook Air 13" Retina CZ Vesmírně šedý 2018
Prodej skončil
4,8
hodnotilo 21 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Tento macbook je vhodný pro lidi, kteří potřebují pracovat dlouho na jedno na bití a zároveň mají rádi vysoký výkon (neberu v potaz PC hry). Já ho hlavně využívám na tvorbu webových stránek/aplikací a slouží úžasně a ještě k tomu je velice lehký (dá se dobře přenášet), konstrukcí výborný a BEZPEČNÝ (sekundární čip, který kontroluje spolu s Touch ID)
výdrž kvalita zpracování výkon lehký krásný design
na 1. pohled drahý - ale kvalita/výkon/bezpečnost to předčí
První Macbook a zatím jsem naprosto spokojený. Super displej, rychlý - pro mou práci naprosto stačí, je velmi lehký, na baterku vydrží v průměru 9hodin spedování videi na internetu, 11+ hodin kancelářské práce. Také mě překvapila kvalita reproduktorů, na to jak jsou malé tak hrají velmi nahlas a čistě. A jako poslední malé plus je Touch ID, které jsem si velmi oblíbil.
Touch ID Rychlost Baterie Displej Váha Reproduktory
Nic
Displej Baterie Touch ID Rychlost
Nic
Klasický Air je zpět
Žádné
Oproti předchozí verzi má lepší displej, lepší klávesnici atd. Dobrý zvuk z vestavěných repro Čtečka otisků prstů
Vyšší cena
WEB13