Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Recenze Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital

Zajímají Vás názory a recenze na Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital? U nás má zatím hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček od 10 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital i vy.
Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital - Hra na PC
Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital
Ihned ke stažení
3 199,-
Koupit
4,4
hodnotilo 10 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
nejlepší simulátor na trhu...
podstatne vylepsene mapy realistictejsi flight model
epic realné zpracované prostředí ja tu krajinu fakt poznávám omg! BRNO Tuřany - realistické (i když ne úplně dokonalé), opravdu jsou tam i haly, které Accolade (současný majitel) nedávno postavil...
výcvik pilota stojí zaprd, to v FS X byl lepší pokud nevíte na co jsou klapky, tak si myslím tady to moc nepochopíte, tím chci říct, už musíte o létání něco vědět ne jen to, že letadlo nemá volant :) bez joysticku se to na klávesnici prakticky nedá hrát (respektive jak vychýlíte kormidlo trochu doprava, když stisk klávesy dává vždy plný rejd atp.)
zdlouhavá instalace s nejistým koncem, pokud se podaří instalace po cca 7 hodinách, hra nejde spustut.
P-DC1-WEB17