Obnovit stránku

Recenze Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10

Zajímají Vás názory a recenze na Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 19 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10 i vy.
Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10 - Gamepad
Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10
Skladem > 5 ks
1 899,-
Koupit
4,5
hodnotilo 19 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
V otázkách je spousta nesrovnalostí, tak se na ně pokusím odpovědět zde: Xbox wireless adaptér NENÍ TO SAMÉ jako Bluetooth adaptér!!! Po BT nefunguje 3.5 audio jack v ovladači a připojení je výrazněji nestabilnější (občasné několikavteřinové výpadky). Po Wireless adaptéru připojení snad nikdy nevypadlo. Xbox wireless adaptér této i předchozí generace jsou kompatibilní. Ovladač funguje i bez akumulátoru v drátovém USB-C režimu (včetně 3.5 audio jacka) Ovladače k adaptéru je potřeba stáhnout ručně ("Microsoft-Other hardware-Xbox Wireless Adapter for Windows" [20.24.34.491] pro 64-bit OS a [19.53.40.791] pro 32-bit OS), případně by se měla objevit možnost stažení ve volitelných aktualizacích v natavení WIN 10.
Snad nejergonomičtější ovladač na trhu - viz kromě D-PADu nedošlo ke změně od předchozí generace USB-C
Stále používá tužkové AA Dobíjecí volitelný akumulátor minulé generace není fyzickými rozměry kompatibilní Nemožnost regulace jasu xbox loga (ve tmě je opravdu rušivý - řešeno "neelegantně" elektrikářskou páskou)
uvnitř byl navíc kód na Xbox Game Pass na 14 dní zdarma
fungule o.k.
WEB7