Obnovit stránku

Recenze Mobilly OBD-II BT

Zajímají Vás názory a recenze na Mobilly OBD-II BT? U nás má zatím hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček od 284 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Mobilly OBD-II BT. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Mobilly OBD-II BT i vy.
Mobilly OBD-II BT - Diagnostika
Mobilly OBD-II BT
Skladem > 10 ks
439,-
Koupit
4,1
hodnotilo 284 zákazníků
10 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Spokojenost.Hyundai Getz 1.3i Lpg.2005 .Kontrolka Ecu odstraněna Závada chudá směs tlak paliva.Fabia 1.2 12v 47kw 2003 Egr ventil.Závada smazána.Kontrolka zhasla a Egr ventil jsem vyčistil.Super nečekal jsem že to bude komunikovat.Torque Lite .Android 7.0 S7Edge.
Funkčnost
Fuguje na Fabii 1.2 12v 47kw 2003.Egr ventil.Porucha smazána ventil vyčištěn. Hyundai getz 1.3 12v 63kw lpg 2005.Tlak směsi paliva.Porucha smazána. Torq Lite +Android 7.0 S7edge.Přístup na net VELKÁ SPOKOJENOST.
funguje bez problému, načítá kódy zkoušel jsem více aplikací a pokaždé ok dobrá odezva, jednoduché připojení k mobilnímu zařízení Mercedes, Citroen ok
ve skutečnosti je z šedivého plastu
Jednoduchá manipulace
Zatím žádné
Funguje, ale dodává se v bílém provedení. Zajímavé výsledky na torque, někdy padá připojení, ale to bude asi starým autem.
funguje,. jen cena je dvojnásobně přestřenál ....
Vyzkoušeno na voze MB třída A rv.2001 , 1.6 benzín s aut. převodovkou a Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi rv. 2008 - funguje s aplikací Torque lite se bez problémů pokaždé spojí , na voze MB-A našel chybu a dokázal vymáznout, Ford mi chyby nehlásí tak ani nic nenašel, u aplikace Torque je nejdříve potřeba vytvořit budíky/ukazatele/grafy hodnot , které chcete sledovat ( telefon Honor 6X) s aplikací Car Scanner je spojení horší, někdy je potřeba vypnout a znovu zapnout BT na telefonu, tato aplikace nedokázala chybu vyčíst, ale uživatelsky je příjemnější než Torque a na sledování hodnot při jízdě ,pokud se spojení podaří , lepší ( telefon Honor 6X )
u vozu Ford Mondeo je slot pro ODB pod schránkou u levého kolena u řidiče a když je OBD v provozu , je tato schránka otevřená - pro tento typ spojení by to chtělo nějakou přechodku s kabelem jak psali ostatní , i při vypnutém zapalování je aktivní červená dioda na OBD
Spokojenost. Renault Megane III 1.5 dci 81kw rv. 2011, kontrolka ECU: nízký tlak paliva v liště.. závada odstraněna. Aplikace Torque pro můžu doporučit.
Čtení a mazání chyb Rychlá odezva Úprava dat v ECU přes PC (zapotřebí program, který to zvládá)
Červená led svítí i po vypnutí zapalování, takže radši ponechat zapojené jen po dobu řešení problému
Velikost Jednoduché připojení Základní informace o vozidle, záleží na použité aplikaci
Výrobek splnil moje očekávání. Po zapojení v autě do konektoru pro diagnostiku a spárování přes bluetooth okamžitě funguje. Ideální aplikace je Torque, placená verze ze o třídu lepší. Existuje mnoho alternativních "ODB" aplikací. I po vypnutí vozidla "krabička" svítí a poblikává, pro jistotu je lépe zapojit jen na čas testování. Toto může být i výhoda, záleží na úhlu pohledu. U vozidla Ford funguje bez problému.
snadná instalace okamžitá funkce funguje s více aplikacemi
podezření, že odebírá proud i po vypnutí zapalování, může být dáno také typem vozidla (není zásadní)
P-DC1-WEB03