Obnovit stránku

Recenze Monopoly Cheaters CZ

Zajímají Vás názory a recenze na Monopoly Cheaters CZ? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 45 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Monopoly Cheaters CZ. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Monopoly Cheaters CZ i vy.
Monopoly Cheaters CZ - Desková hra
Monopoly Cheaters CZ
Skladem > 5 ks
599,-
Koupit
4,7
hodnotilo 45 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Super zábavná hra jak pro dospělé tak pro děti. Super při dospelacke party
Žádné
Příjemně mě překvapilo, že hra je lokalizovaná pro Česko. Názvy ulic jsou tedy pražské, jak všichni známe (Vodičkova, Jindřišská....). Návod také v češtině. Očekávala jsem jen částečné přeložení a hrací desku v originále. Ale je to milé překvapení. Vyobrazení produktu na stránce je tedy lehce klamavé a někoho by mohlo odradit, že děti by nerozuměli.
český překlad rychlé dodání super cena fajn osvěžení od klasické verze
Pobavila nás 😉
Výborná hra, kde se nenudíte i když zrovna nejste na tahu. Musíte hlídat poctivost ostatních hráčů, můžete na tom vydělat. Má skvělé zvraty ve hře.
Neuvěřitelně zábavné Do poslední chvíle není jasné, kdo vyhraje Musíte hlídat poctivost ostatních hráčů Překvapivé zvraty ve hře
Ne vše je jednoznačně vysvětleno v pravidlech, takže je potřeba si mezi sebou říct, jak to provést (vrátit ukradené peníze, nebo ne?) Ale není to nic tak hrozného, aby to nebylo hratelné.
Děti tu hru milují!!!:)
Dobrý nápad a ze začátku trochu zpestření, ale když se okoukají finty, tak už jsou to vlastně jen další monopoly
Krátkodobá zábava s cheaters
Doporučuji pro větší počet hráčů
Ve 2 hra ztraci na zabave
Bude to super hra.
Herní plán není v češtině, nechápu. Budeme vracet zpět.
WEB8