Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Recenze MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový

Zajímají Vás názory a recenze na MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 4 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový i vy.
MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový - Herní notebook
MSI Bravo 17 A4DDR-034XCZ kovový
Není dostupné
4,3
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
výkon hmotnost výdrž batere
zatím jsem nic nenašel
Slušný herní notebook se slušnou grafikou a tendencí se přehřívat.
Dlouho jsem vybíral, až vyhrál tento. Toto hodnocení dávám po necelém měsíci používání. Bohužel klávecnice mě dost štve a musím pro práci koupit jinou. Instalace Win 10 trvala 4 hodiny (protože jsem musel fígl hledat - intuitivní to není).
Výkon Provedení Dostatek vstupů a výstupů
Klávenise je bez podsvícení špatně čitelná. Takže svítí pořád. Klávenice má skované šipky, které nenahmatáte snadno Tlačítko "HOME" a "END" pouze po stisku "FN" Při instalaci WIN si užijete :) Kolem 87% se to zasekne. Hledání řešení na internetu nic moc. Win se k tomu nevyjádří. Nakonec to vyřešilo USB zařízení, které nepodporuje USB3, takže to jede pořád nad USB2 a tím to čte a instaluje až do konce. áááá WIN 7 už na to nedáte Nejde nabíjet přes USB-C
P-DC1-WEB03