Obnovit stránku

Recenze NGS Roller Slang

Zajímají Vás názory a recenze na NGS Roller Slang? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 8 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s NGS Roller Slang. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na NGS Roller Slang i vy.
NGS Roller Slang - Bluetooth reproduktor
NGS Roller Slang
Skladem > 5 ks
1 890,-
Koupit
4,3
hodnotilo 8 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Hraje perfekne
Líbí se mi ta rychlost provozu - chytnu, zapnu a hraje. Ani nemusím nic párovat přes Bluetooth, prostě si zapnu rádio a pořádně to osolím!!! Ale ani s Bluetoothem to netrvá nijak dlouho. Zvuk parádní, to už je snad v této cenové kategorii standart. Basy na jedničku. Originální a praktický tvar reproduktoru, snadné přenášení. Zatím nebyl s ničím žádný problém. Absolutní spokojenost.
Rychlost a jednoduchost ovládání Integrované FM rádio Samozřejmě kvalitní zvuk Basy Spolehlivost Tvar reproduktoru - snadné přenášení
Hustě našlapaný reprák. Vysoký výkon, dobré basy i výšky. Bluetooth spárování funguje rychle a bez problémů a když se mi ohraje hudba z mobilu, zapnu na repráku rádio. Finanční investice byla sice trochu vyšší, ale rozhodně se vyplatila.
Vysoký výkon Dobré basy a výšky Bezproblémový provoz Rádio Dobrý poměr cena/kvalita
Nevím
Reproduktor se nám teď přes léto náramně osvědčil. Oživil naše víkendy na chatě i s partou pod stanem. Skvělý zvuk, jednoduchý provoz, robustnost. Vypadá, že něco vydrží. Rozhodně utracených peněz nelitujeme.
Super zvuk Jednoduchý provoz Kvalita
TO nejdůležitější: hraje to krásně, opravdu, není zrovna nejmenší a tak dokáže vyloudit fakt krásný zvuk, dokonce i basy, což u těchto repráčků bývá problém, stejně jako prokreslené výšky a to jsem jich zkoušel dost než jsem vybral tento. On taky krásně vypadá naživo a ovládání je super jednoduché, připojím přes Bluetooth a je to. Zabudované FM rádio jsem už tedy taky využil.
Zvuk design funkce výdrž
nenašel jsem nic
super zvuk přenosnost zařízení jednoduché ovládání jelikož bylo v akci i druhé zařízení k tomu, tak mít dva repráky za přijatelnou cenu je určitě super.
Otravně vysoký zvuk při zapnutí/vypnutí zařízení či přepínání módu. Dle výrobce nelze nijak tuto hlasitost snížit. Chcete-li si tedy reprák spustit večer, tak ideálně udusit v peřině :))) divný kryt konektorů. Při napájení překáží.
Dobrý zvuk
Po dvou týdnech od zakoupení přestal nabíjet.
WEB17