Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Recenze Niceboy PILOT Q1

Zajímají Vás názory a recenze na Niceboy PILOT Q1? U nás má zatím hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček od 41 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Niceboy PILOT Q1. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Niceboy PILOT Q1 i vy.
Niceboy PILOT Q1 - Kamera do auta
Niceboy PILOT Q1
Posledních 30 ks
990,-
799,-
Koupit
Poradna 39 Recenze 20
4,0
hodnotilo 41 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Za tuhle cenu jsem čekala něco méně kvalitního, ale jsem pozitivně překvapena. Kvalita dobrá, SPZ čitelné. Zvládá dobře přechod ze tmy na světlo a opačně (tunel, ..). Ihned jsem si zapnula parkovací režim a musím říct, že je opravdu citlivý, což je jedině dobře. Ráno jsem přišla jen k autu a rýpla do čelního skla, jak moc je zamrzlé a kamera se hned zapnula. Jen jsem ještě nepřišla na vypínání obrazovky při jízdě ve tmě, oslňuje to pěkně. K dopravě, objednala jsem kolem 8 hodiny ranní a odpoledne v půl 5 byla na pobočce. Obsluha příjemná. Jinak jsem velmi spokojená.
citlivost parkovacího režimu čitelné SPZ obraz cena doprava
v noci už je to kvalitově horší
Dobrá dena, dobrý obraz, docela snadno ovladatelná i nastavitelná kamera do vozu. Příjemná autokamera za příjemné peníze.
Dobrá investice je dobré se na silnicích krýt
S kamerou jsem spokojena
Cena Kvalita záznamu dobrá i při zhoršené viditelnosti CZ menu Snadné uchycení
Po týdnu používání jsem nepřišla na nějaké větší nedostatky. Za tuto cenu adekvátní výkon produktu.
Vzhledem k ceně není absolutně co vytknout. Plně funkční a hlavně dostačující. Nevidím důvod proč kupovat dražší autokamery.
Vše co od autokamery chci splňuje
Poměr cena - kvalita
spokojenost, kamera nahrává čistě, SPZ čitelné,
Kamera instalována do služebního vozu pro záznam jízdy v případě nehody. Instalace kamery jako po másle. Nepotřebuju na kameře žádne psycho funkce a za tuto cenu se jedná o dobrý produkt.
Za dobré peníze, kvalitní výrobek, slušný obraz
Kratší nabíjecí USB kabel
P-DC1-WEB19