Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Orico 2588US3-V1-BK-BP

Zajímají Vás názory a recenze na Orico 2588US3-V1-BK-BP? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 43 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Orico 2588US3-V1-BK-BP. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Orico 2588US3-V1-BK-BP i vy.
Orico 2588US3-V1-BK-BP - Externí box
Orico 2588US3-V1-BK-BP
Skladem > 10 ks
249,-
Koupit
Poradna a návody 4 Recenze 10
4,6
hodnotilo 43 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
nic moc konstrukce po složení koukám disk bude etiketou dolu rovněž i USB konektor je obrácen :-/ možnost přišroubovat disk nulová, zato dva kousky molitanu dle průměru jeden bude na 7mm disky a druhy asi na 9.5mm disky :D čiňana už nezajímá případný pád disku na zem a jeho zničení nap. vylomení nebo nalomení konektoru z HDD tady se šetřilo jak se jen mohlo. po prvním připojení se mě box hlásí nějakým mimozemským jménem ve správci zařízeni TO Exter nal USB SCSI Disk Device ...HNUS ani jsem to nezkoušel a koukl co je vtom JMicron JSM578 inu hned jsem do něj narval STD. Firmware a hnal to na testy TRIM u SSD plně funkční, uspáváni HDD/SSD po 10min OK, SMART OK vše šlape jak ve Win tak Unixových OS přenosové rychlosti zatím OK u SSD read 568Mbps write 482Mbps
JMicron JSM578 Možnost použít STD Firmware nebo si jej upravit dle vlastního vkusu Rychlost
Led diody modrá osilňuje a červená pomalu není vidět divný FW od výrobce konstrukce hnus vše je obrácené HDD není možné přišroubovat USB 3.2 kde to Alza bere ???
Po zkušenostech se všemi externími boxy Axagon EE25 jsem stále nebyl úplně spokojen, a tak jsem hledal něco jiného. Mechanismy na šroubky bývají dosti fórové a je hned vidět, že je box skládaný (XA3/XA6). Dojem může zkazit i nevhodná povrchová úprava (S6), nebo absence molitanů, díky čemuž se disk uvnitř trochu pohybuje (XA3/XA6). I bezšroubkový mechanismus ale nemusí být ideální, stačí k tomu pérko kladoucí na kryt s platovými úchyty moc velký tlak a nejisté zamykání (F6). Narazil jsem na tento nový ORICO a rozhodl se mu dát šanci. Zatím asi nejlepší cenově dostupný box na 9,5mm disky, který jsem vyzkoušel.
Příjemný design a povrchová úprava 2 nalepovací "molitany" proti pohybu HDD Rychlost kopírování filmu tam i zpět 150MB/s (uvnitř Toshiba L200) Zacvaklý box působí jistě USB 3.0, bezšroubkový
Nemá gumové nožičky proti vibracím Plastový
Pro nenáročného uživatele dostačující výrobek. Pro denní využívání bych asi volil jiný výrobek.
cena design
né uplně TOP dílenské zpracování
Pro nenáročného uživatele dostačující výrobek. Pro denní využívání bych asi volil jiný výrobek.
cena design
Otestoval jsem řadu BOX na 2,5" disky a tento s tímto rozhraním (eSata) jako první vykazuje při sekvenčním čtení skutečně 100+MB/s a obdobně i při zápisu. Varianta s USB-C rozhraní vykazuje maximálně 40MB/s čtení i zápis.
vedle kvality mechanického provedení je to hlavně nejvyšší rychlost čtení i zápisu, kterou jsem dosud u různých druhů boxů zaznamenal, určitě doporučuji
Vypadá OK Funguje OK Lehké
Zespodu na pohled laciný plast Když s tím třepete, tak v tom disk trochu klechtá
snadné použití bez montáže, dobrá cena
Cena Design
Splňuje očekávání Poměr cena/kvalita
Externí box ne disk
P-DC1-WEB12