Obnovit stránku

Recenze Panasonic EW1211W845

Zajímají Vás názory a recenze na Panasonic EW1211W845? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 58 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Panasonic EW1211W845. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Panasonic EW1211W845 i vy.
Panasonic EW1211W845 - Elektrická ústní sprcha
Panasonic EW1211W845
Skladem > 5 ks
1 499,-
Koupit
4,3
hodnotilo 58 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
bylo to hned, funguje ale neuchvátí. Už bych si tento model podruhé nekoupil
Proti citelně levnějšímu strojku z Lidl (který odešel za pár měsíců) je tohle slabota, neuchvátilo, je to takové lochtání malinkatá nádržka na vodu je hned pryč i ve srovnání s modelem z Lidlu
Dlouho jsem přemýšlela z tolika nabídek a nakonec vyhrál tento Panasonic. Připravte se na to,že kdo zkouší poprvé tak zacáká jak sebe tak celou koupelnu :-) ale to máte u každé sprchy stejné. Chvilku trvá než se se sprchou naučíte manipulovat.Někomu pár dní krvácí dásně.Tryska má na mě až brutální výkon :-) Balení obsahuje dva nástvace,což je super např.pro partnera. Mrzí mě jen malá nádobka na vodu,ale když se se sprchou naučíte ,bude stačit naplnit tak 2x. Také mě šokovala cena,ale tak pro zuby by jsme měli investovat
bez šnůry pěkné provedení výkon
malá nádobka dlouhé nabíjení 15 hodin cena
super! doporučuji všem, naprostá spokojenost, můžete s tím i do sprchy či vany :)
menší nádoba na vodu, ale pořád lepší jak oral-b kde jste na hadičce.
dobře padne do ruky funguje jinak než kartáček na zuby, doplňuje ho
indikace nabíjení neinformuje o nabití přístroje! To už umí i dětská hračka za 300,-
Už jsem měla 2 přístroje a po půl roce odešly.
Mala nádržka
Lehký Dlouhá výdrž
Nic
Jsem naprosto spokojená, velmi kvalitní výrobek s ideálními vlastnostmi pro můj chrup, doporučuji!
Pěkné provedení Indukční nabíjení - do sprchy/vany Vysoký výkon
Zatím žádný
Voda dojde už asi za 10-20 sekund. Tlak mi nepřipadal nijak silný. Nemyslím, že by dokázal něco vyčistit. Ruční variantu jako je tato, nedoporučuji. Bohužel zbytečné a k ničemu z principu.
To byla zase jednou investice. Na rady doktorky jsem si sprchu koupil a od prvního použití jsem byl velice zklamaný. Proud vody je natolik silný, že se odráží od zubů a postříká vám celou místnost, navíc zde není žádné tlačítko, kterým jde proud vody regulovat (jsou zde tři možnosti, ale ani jedna nevyhovující). Další věcí je i nabíjení, které trvá až přehnaně dlouho (15 hodin). A celková cena je natolik absurdní s porovnáním kvalit, že se investice vůbec nevyplatí. (To už jsem mohl použít hadici a výsledek by byl stejný).
Nic
Cena Kvalita Doba nabíjení Nemožnost regulovat výkon
Váha i skluz vyhovující, Dostatečné napařování
P-DC1-WEB22