Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm

Zajímají Vás názory a recenze na Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 5 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm i vy.
Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm - Digitální fotoaparát
Panasonic LUMIX DMC-G80 + objektiv 12-60mm
Na cestě > 5 ks
19 490,-
Koupit
5,0
hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Aparát jsem si pořídil jako druhý k Sony A65 na cestování. Vezmu-li celkovou výbavu k Sony a k tomu obdobnou k G80, vše je neporovnatelně lehčí i skladnější. K aparátu mám objektivy12-60, 14-140, 45-200 a 20/1,7. Fotím zásadně pouze do RAW, takže nejsem schopen relevantně ohodnotit "přímý" výstup do jpg. Aparát se mi osvědčil zejména při focení při horších světelných odmínkách, kdy mohu potvrdit, že dvojitá stabilizace pracuje skutečně brilantně. Z hlediska ovládání lze vše upravit k obrazu svému, takže vše je na "tlačítkách" a vstup do menu je potřebný v minimální míře. S výstupem do RAW jsem spokojený a příjemně mě překvapila nízká hledina šumu. Hledáček jde nastavit v širokém rozsahu, takže brýle nejsou potřeba. Obraz v hledáčku je zcela čistý a kvalitní. Za klasickou zrcadlovku bych v žádném případě neměnil. Aparát je nabitý funkcemi, zde je ale potřeba přiznat, že je potřeba věnovat určitý čas k tomu aby člověk mohl vše zvládnout. Není to otázka "pěti" minut. Já se s tím "potýkám" již několik týdnů. S aparátem lze natáčet i kvalitní filmové záběry, ale ani to nejsem schopem správně ohodnotit, neb toto jde mimo mě. V podstatě nic nenatáčím. Pro mě "bezcenná" funkce. Pokládám se za pokročilejšího amatéra.
nízká váha s použitými objektivy kvalitní výstup do RAW fungující stabilizace velká možnost "programování" jednotlivých ovládacích prvků možnost optického nastavení hledáčku v širokém rozsahu.
menší výdrž akumulátoru - cca 250 snímků "pouze" 16 mega ?
P-DC1-WEB23