Obnovit stránku

Recenze PDP Wired Controller - bílý - Xbox One

Zajímají Vás názory a recenze na PDP Wired Controller - bílý - Xbox One? U nás má zatím hodnocení 3,9 z 5 hvězdiček od 43 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s PDP Wired Controller - bílý - Xbox One. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na PDP Wired Controller - bílý - Xbox One i vy.
PDP Wired Controller - bílý - Xbox One - Gamepad
PDP Wired Controller - bílý - Xbox One
Není dostupné
Poradna 12 Recenze 13
3,9
hodnotilo 43 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
vzhled propojení s PC bez potřeby softwarů
Ovladač jsem si koupil kvůli hře Fifa 21. Měl jsem už předtím jeden za 300 Kč. Vydržel mi den, přeházeli se tlačítka a špatně se držel. Hledal jsem nějaký ovladač za slušnou cenu a když jsem přišel na tenhle tak se mi hned zalíbil. Když mi přišel ovladač domů tak hned jsem ho šel zapnout, vše už je automaticky nastavené a můžete hrát, ale kdyby si někdo něco chtěl přenastavit tak tenhle ovladač má vlastní Driver na internetu se dá sehnat. Ovladač mám už nějaký den a nemám s ním žádný problém.
Drží se slušně Ovládání je jednoduché Neklouže
Žádné
Byl jsem překvapen jak kvalitně zpracovaný je ovladač. Kupoval jsem jako druhý k mému originálnímu na občasné hraní s kamarády. Pocitově bych nepoznal že ovladač není od Microsoftu, vše (grip, provedení, odpor tlačítek a triggerů při stisku) je super. Jediné mínus je, že ovladač je kabelový ale na druhou stranu se nemusí dobíjet. Kabel je dostatečně dlouhý. Za mě doporučuji.
Provedení Kvalita Délka kabelu je dostačující Cena
Asi nic, opravdu
cena rychlost doručení tvar, dobře se drží v ruce délka kabelu
Po ani né měsíci blbne levá páčka (když zahnu doleva, dá se i akce, jako bych zahnul dolu) Jinak ovladač pohodlný do ruky. Po zapojení se mohlo ihned hrát.
Cena Provedení
Ta levá páčka
Ovladač jsem koupil kvůli hře RDR2 a jsem spokojený na 100% .Jako hráč ,který měl od mladí v ruce jenom myš a klávesnici jsem byl překvapen jak krásně ovladač padne do ruky , a hlavně jak krásně cvakají tlačítka a vibrace krásně doplní herní zážitek. Chtěl jsem si koupit Originálni XBOX ovladač ten mi přišel Drahý pro začátek.Za cenu 899kč je tento ovladač výborný
Vzhled Plug and Play Ergonomie Doporučuji z 99,9% Cena
Joystick jde docela stěží zmáčknout
Zprvu jsem si říkal, že mě průhlednost a podsvícení bude otravovat, ale z praxe mohu říct, že to je v pořádku. Působí pevně v ruce, tlačítka, triggers i joysticky působí kvalitně a mají jistý odpor. Ačkoliv je drátový a kabel se dá odpojit, je udělaný tak, aby jak konektor, tak i kabel samotný vydržel co možná nejdéle. konektor je zapuštěný asi 1cm do ovladače, takže nemá možnost se nelidsky ohýbat. Kabel je dlouhý jak týden před výplatou a oba konce jsou vyztužené.
Cena/kvalita Dlouhý kabel Pocit originálu
Pěkný vzhled, bitelné uchycení kabelu.
Bohužel není použitelné pro Windows 7, z důvodu absence driverů. Ovladač funguje až od Windows 10.
Ovladač jsem viděl jako zajímavou střední cestu. Potřeboval jsem druhý ovladač ke svému orig. od microsoftu. Již jsem vystřídal několik levnějších a musím říct, že tento byl nejhorší. Citelně pomalé reakce, mačkání tlačítek je velice těžkopádné a celkově je používání nepříjemné. Životnost (což byl důvod proč jsem již nechtěl pořizovat ještě levnější kousky) posoudit nedokážu. Díky příplatku za možnost vrácení do 60 dnů se u nás moc dlouho neohřál. Ve zkratce, i alza nabízí levnější a přesto kvalitnější kousky.
Design Slušně se drží
Celkově pomalá odezva tlačítka se velice těžko mačkají cena/kvalita jednoznačně mínus
Fungoval 1 hodinu, rozbil se joystick!!Bylo s ním hráno velmi opatrně. Alza neuznala reklamaci. Obdrželi jsme vadný kus, ale tento obchodník se k tomu neumí postavit.Doporučuji zboží zakoupit někde jinde.
Žádné!!!
Fungoval 1 hodinu, rozbil se joystick!!Bylo s ním hráno velmi opatrně. Alza neuznala reklamaci. Obdrželi jsme vadný kus, ale tento obchodník se k tomu neumí postavit.Doporučuji zboží zakoupit někde jinde.
P-DC1-WEB18