Obnovit stránku

Recenze Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Zajímají Vás názory a recenze na Pěšky mezi buddhisty a komunisty? U nás má zatím hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček od 18 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Pěšky mezi buddhisty a komunisty. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Pěšky mezi buddhisty a komunisty i vy.
Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura
Pěšky mezi buddhisty a komunisty
Ihned ke stažení a poslechu
199,-
Koupit
4,4
hodnotilo 18 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Úžasné, inspiruje v mnoha ohledech, neskutečně pobaví, pobídne k zamyšlení a představí velmi neotřelý, upřímný pohled na cestování bez tradičního pozlátka a chtění se zalíbit.
Pro mne bez chyby.
Krása střídá nádheru!
Vtipné pohodové čtení
Minimálně stejně tak dobrá, jako předešlá.
srandovní vyprávění o putování Asií
některé kapitoly jsou trošku nudné
Ve srovnani s predchozim dilem misty ponekud repetitivni, ale stale zabavny popis jednoho velkeho dobrodruzstvi, s radou velmi hezkych uvah.
Zábavný poslech, s nadsázkou vtipně pojaté vyprávění, které vystačí na pár (týdnů) večerů poslechu. (Nečekejte ale klasický cestopis, filozofii či popis turistických zajímavostí - nic z toho tady není a ani být nemělo.)
Pan Zibura sám zmiňuje, že před cestou nezkoumá fakta o zemích, kterými cestuje. Popisuje tedy příhody, které se jemu na cestě staly, nepouští se ale do srovnávání, zevšeobecnění apod. Nečekejte tedy ani nějakou hlubší sondu do duše lidí z Číny a Nepálu. Ostatně zvlášť v Číně se s většinou lidí domlouval spíše rukama, protože anglicky neuměli místní a čínsky neuměl on. ;)
Pěkný obal.
Bohužel autor, ač jinak schopný řečník a jistě zábavný společník, nevládne písmem. Zaskočil mne jeho průměrný školní sloh a vůbec tak nějak neschopnost napsat čtivý text, co do užitých slov alespoň trochu poutavý a literárně přitažlivý. Jistě, o tom kniha není, chceme se dozvědět něco o zemi, kterou autor navštívil, ovšem nějakou formu to mít musí a tahle se nedá číst. Snažila jsem se ze všech sil, ale po několika stranách jsem to vzdala... dosti bylo krkolomných souvětí a zmateného blábolení. Promiň, Láďo. Jinak jsi fajn... fandím ti.
P-DC1-WEB24