Obnovit stránku

Recenze Philips HU4803/01

Zajímají Vás názory a recenze na Philips HU4803/01? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 45 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Philips HU4803/01. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Philips HU4803/01 i vy.
Philips HU4803/01 - Zvlhčovač vzduchu
Philips HU4803/01
Skladem > 5 ks
3 299,-
3 119,-
Koupit
4,6
hodnotilo 45 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
moc dobry pomocnik, hlavne pro alergiky
caste doplnovani vody - jednou denne
Mám zvlhčovač Philips HU4803/01, je to úžasný stroj, ale nevím, kde seženu náhradní filtry??
Vynikající čistý vzduch, tichý a bez jediné kapičky vody v okolí!!! Mám ho u postele a už si nedovedu představit bez něj spát!!!
S výrobkem jsem celkově spokojená. Rozprašuje rovnoměrně mlhu tak jemnou, že ji ani nevidíte. Kolem není nic mokré. Využívám ho hlavně před spaním. I ten nejtišší provoz mě ruší. Zatím ho používám krátce, ale podle mě se zapíná i když je v pokoji vyšší vlhkost než je nastavená. Konstrukce je robustní, takže nehrozí, že by se převrhla. Velikostně bych ho přirovnala ke kbelíku.
Rovnoměrné rozprašování Nano kapky co nemokří okolí Osvěží vzduch Moderní design
U tichého režimu neusnu Zabere dost místa Minimálně jednou ročně musíte měnit filtr a jednou za měsíc ho oprat.
tiché žádné bílé skvrny
Výkon Tichý Design Nano cloud - netvoří mlhu
Co slibiˇuje děla - vlhkost dle nastavených parametru
S výrobkem jsme spokojeni, splnil naše očekávání ve všech směrech, v místnostech je pocit čerstvého vzduchu, lépe se dýchá i se lépe spí. Výhodu je i tichý noční režim.
Tichý provoz Pocit zdravého svěžího vzduchu Hezký design
Hůř se přenáší
Relativně pěkný design Funguje
Musím vodu doplňovat každý den, ale chápu, že je to daň za relativně přijatelné rozměry jaké zvlhčovač má. Noční automatický režim je nepoužitelný. Jak se zvlhčovač v noci stále zapíná a vypíná, tak nás pravidelně budí. Lepší je v noci ho nechat zapnutý nastálo, bohužel potom velmi září displey a je nutné ho něčím přikrýt. Trochu nedomyšlené.
Na produktu se mi na prvním místě líbí to, že není podsvícen. Protože zvlhčovač je používán i v noci a mě i jemné podsvícení vadí. Místnost je zvlhčena na maximální hodnotu 60% během 2 nebo tří hodin a je to v místnosti opravdu cítit. (Samozřejmě v závislosti na velikosti místnosti) Líbí se mi tichý chod a navíc i ovládací panel je v jednom stupni výkonu úplně ztlumený. Ovládání produktu je velice jednoduché a intuitivní.
vysoký výkon možnost nastavit tři stupně vlhkosti není podsvícena nádrž na vodu ovládací panel svítí minimálně režim auto který se spíná když vlhkost klesne netvoří se žádná mlha ani srážející se voda kolem
mohl by být trochu delší přívodní kabel produkt je rozměrnější
tichý chod, jednoduchá obsluha
P-DC1-WEB12