Obnovit stránku

Recenze Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50

Zajímají Vás názory a recenze na Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 24 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50 i vy.
Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50 - Čistička vzduchu
Philips Series 4000i Dual Scan AC3858/50
Skladem 5 ks
16 499,-
Koupit
4,9
hodnotilo 24 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
V minulosti jsem zkoušel čističku Ionic-CARE, která měla velmi pozitivní reklamu všude, elektrody na záchyt prachu elektrostaticky (což moc nefungovalo) a neskutečně byla cítit ozónem (jak když kopírujete 100 stran na kopírce najednou) - dokonce tak, že po noci nás pálila nosní sliznice natolik, že jsme ji museli vrátit. V porovnáním s tímto je Philips Series 4000i naprosto bez chyby a dosahuje čistého vzduchu bez zápachu. Mohu doporučit.
Čistička reálně čistí vzduch přes skutečnou soustavu filtrů. Monitoring stavu prachu, pylu a jiných nečistot ve vzduchu. Noční režim naprosto nehlučný Hezký design Ovládání i přes aplikaci v mobilním telefonu. (Jak monitorování stavu vzduchu, tak ovládání) Po 2 dnech znatelně čistší vzduch. Dříve jsme měli plný nos po probuzení, což zmizelo.
Vyšší cena nového filtru, zrovna tak i samotné čističky.
Jsem spokojený se všemi funkcemi. Ukazatele jsou přehledné. Ovládací panel je funkcionalistiký a ve spojení s WIFI suprový. Všechny funkce na kvalitu prostředí fungují bezvadně. Měl jsem v minulosti různé typy čističe vzduchu, ale zde jsem spokojen. Přestože má dost velký výkon je v zásadě po zajištění parametrů čistoty vzduchu, alergenů a výskytu různých plynů klidná a lze bez problémů sledovat TV.
Perfektní funkcionality. Spojení s WIFI pro mě super. Cena odpovídá parametrům.
Zatím jsem si ničeho nevšimnul.
Jako alergik a astmatik mohu jedině doporučit, už po několika dnech byly cítit markantní rozdíly. Kvalitně a poctivě neustále kontroluje kvalitu vzduchu a automaticky se přizpůsobuje prostředí. Jednoduše se ovládá. Přijde mi praktické, že se dá propojit s mobilní aplikací, tudíž je možné ji ovládat i na dálku. Čistění samotné čističky nezabere žádný čas. Za mne 10/10.
Čističku jsme pořizovali kvůli alergii a astmatu naší rodiny. Hledali jsme dlouho jakou čističku koupit a nakonec jsme vybrali tuto. Moc se mi líbí design a hlavně to, že čistička si sama určí jak znečištěné je prostředí, tedy místnost a nejede pořád nonstop na program, který zapnu ale až dočistí vzduch ztlumí funkci a tedy nespotřebovává tolik energie. Vzduch je lepší, přítel astmatik lépe dýchá a cítí účinky..
Lepší vzduch, alergie a astma ustupuje
Nic
Bydlíme v panelákovém bytě kousek od silnice a často jsem měla pocit ucpaného nosu. Od té doby, co jsme si pořídili čističku vzduchu od Philips, se můj problém výrazně zlepšil, i přítel si již tolik nestěžuje na špatné dýchání. Je třeba ji postavit aspoň trochu do prostoru, aby čidla mohla snímat cirkulující vzduch, ale díky svému vzhledu nenarušuje vzhled pokoje. Čistička vzduchu se vyrábí ve dvou designech, já jsem si vybrala ten látkový pruh, přijde mi originální. Skvěle se hodí do interiéru. Na čističce se mi líbí praktický displej, který pomocí barev ukazuje, jaký je v místnosti právě vzduch. Všechno se dá sledovat a ovládat na mobilní aplikaci, což mi taky moc vyhovuje. Mohu z práce sledovat, v jakém je čistička režimu, popř. ji nastavit dle potřeby na dálku. Takže když přijdu z práce, hned vejdu do pokoje s příjemným vzduchem. Čističku mívám zapnutou i přes noc, na noční režim, který není skoro slyšet, takže se vyspím a zároveň se mi dobře dýchá.
vzhled, výkon, praktický displej s barevnými indikátory, připojení na mobilní aplikaci, ovládání na dálku, nastavení režimů na míru
nevím
Výkonná čistička vzduchu s displayem, který vám dává znát o pokroku čištění ve vaší domácnosti, je třeba přesouvat do každé místnosti zvlášť. Nejvíc si cením, že ji můžu zapnout přes aplikaci na mém telefonu, která mimochodem srovnává data mezi městy a státy. Nadálku zapnu čističku, než přijdu domů, a tak se ujistit, že moji alergici nebudou trpět. Sama ji mám chvíli, ale jsem ráda, že se filtr mění až po třech letech.
Ovládání na dálku pomocí aplikace, viditelnost pokroku čištění
Nemá
Líbí se mi design produktu. Displej se nachází nahoře. Ovládání je snadné. Vybrat si můžete ze tří režimů : auto, turbo a spánek. Barevný kruh kolem displeje reaguje na stav vzduchu v interiéru, v horším případě je červený, ale po spuštění čističky vzduchu postupně zmodrá a vizuálně tak vidíte, že kvalita vzduchu je dobrá. Na displeji též můžete zjistit stav filtru, zda je potřeba jej vyměnit. Výměna filtru je snadná. Kdo má rád moderní technologie, jistě ocení, že může čističku vzduchu na dálku ovládat díky mobilní aplikaci. Když nastavíte režim spánku, tak se čistička vzduchu ztiší na minimum a displej se ztlumí
design, účinnost, ovládání, tři režimy, barevný kruh reagující na stav prostředí, snadná výměna filtru, ovládání je možné i na dálku přes mobilní aplikaci
nic
Všem kdo zvažuje koupi této čističky vzduchu ji můžu opravdu doporučit. Čistička je docela velká, ale je designove fakt vymakaná tak se hodí určitě téměř do každého interiéru. Saje vzduch skoro po celým svým obvodu, má dva sensory snímání nečistot v ovzduší, takže ji opravdu skoro žádná nečistota neunikne. Je k ní i skvělá appka, díky které se dá zapnout před příchodem domu a nebo sledovat z práce jaký máte doma vzduch. Je velmi lehká, takže přenášení z pokoje do pokoje není žádný problém. Filtry se dají velmi jednoduše vyjmout a otřít. Nové filtry nejsou drahé a vydrží opravdu dlouho prý cca 3 roky. Nahoře má display, který ukazuje díky barevnému indikátoru kvalitu vašeho ovzduší a ukazuje množství škodlivin v ovzduší. Vzduch v místnosti po zapnutí vyčistí velmi rychle. Není skoro slyšet a na noc se dá nastavit na noční režim, při kterém se zhasne display a sníží se intenzita sání, takže vůbec neruší při spánku a při tom udržuje čistý vzduch. Zatím jsem s ní maximálně spokojená, ještě jsem zvědavá na jaro a jak si poradí s pyly z venku a mou obrovskou alergií, ale věřím že dobře.
Design Velmi tichá Snadná manipulace Snadné ovládání Aplikace do mobilu Vydrz filtru Ukazatel hodnot škodlivin v ovzduší Noční režim
Opravdu to funguje
Čistička má pěkný design a nezabírá příliš místa. Je vidět, že je opravdu silná a proudí jí hodně vzduchu. Tichý noční režim je opravdu tichý a ani o něm nevím. Také se mi líbí ovládání přes aplikaci a to, že ji mohu zapnout i z dálky, než dorazím domů. Vyndání a čištění filtru je snadné. Nevýhodou je cena za nový filtr, na druhou stranu má se měnit až po 3 letech, takže to nepovažuji za tak strašnou investici.
Design Dlouhá výdrž filtru
Cena
P-DC1-WEB28