Obnovit stránku

Recenze Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47

Zajímají Vás názory a recenze na Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 ? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 28 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 . Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 i vy.
Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47  - Elektrický zubní kartáček
Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47
Skladem > 5 ks
7 499,-
Koupit
4,8
hodnotilo 28 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Výborná záležitost pro lajdáky v čištění zubů. Po pár vyčištění ihned poznáte rozdíl. Výdrž baterie- ještě jsem nezjistil jak dlouho mi vydrží po 14dnech(2xdenně 4min) stále funguje. Sklenička s dobíjením je prostě boží a cestovní pouzdro s možností nabíjení přes usb je pecka S aplikací to není taková nuda. Možnost volby intenzity.
Pro někoho možná nepříjemná vibrace v ústech, do jisté míry se dá eliminovat výše zmíněnou intenzitou, já jedu bomby a už jsem si zvykl. Když vám upadne, tak to je drahá sranda a nemusí stačit, že ho jen opláchnete. Za lepší komfort si dnes platíte a to platí i o příslušenství. Možná budete nuceni změnit vaši oblíbenou zubní pastu vzhledem k nadměrné tvorbě pěny, pokud vám tedy nebude vadit mikulášský plnovous.
Skvělý sonický kartáček
Kartáček Philips Sonicare, už vlastním déle jak 3roky, nejdříve Diamond Clean a nyní Diamond Clean Smart. Kdo Sonický kartáček vyzkouší, ten se už k normálnímu kartáčku nikdy nevrátí. Několik mých přátel si ho na dopručení pořídilo a dále doporučilo zbytku rodiny. Někomu je to z počátku nepříjemné, ale po pár dnech už si člověk zvykne a vnímá jen ty pozitiva. Novinkou pro mě byl nástavec na jazyk, který se mi rovněž osvědčil. Dlouhá výdrž na jedno nabití, výhoda je i integrovaného kabelu, přímo v pouzdru kartáčku.
Design Výdrž baterie Nabíjecí pouzdro Nástavec na jazyk
Líbilo se mi více pouzdro předešlého modelu, ale tohle má zase integrovany USB kabel
Kartáček výborný
Aplikace ke kartáčku se na telefonu seká a není tak rychlá, jak by bylo po ránu potřeba
Sonický kartáček je oproti obyčejným elektrickým kartáčkům opravdu něco jiného. Už po prvním vyčištění zubů cítíte rozdíl! Díky smart aplikaci se jednoduše naučíte správnou techniku čištění, což bylo u prvního čištění trochu chaotické (zvyk pohybováním rukou jako u běžného kartáčku) přesto Vás aplikace během 2-3 čištění naučí naprosto sebejistě používat kartáček. Poté již aplikaci využívám jen občas. Jelikož smart aplikace nehlídá jen správnou techniku, ale i čas jak dlouho by jsme si měli zuby čistit je vhodná i pro děti. Také mě překvapilo hlídání opotřebování čistících hlavic. Aplikace Vás upozorní jakmile je potřeba vyměnit hlavici za novou - báječné! Byť je se může zdát cena vyšší, určitě stojí za vyzkoušení!
Zpracování Výkon Design Smart technologie = výborný učitel, jak si správně čistit zuby
Kartáček používám již týden a jsem s ním nadmíru spokojen. Pociťuji, že mám zuby bělejší a zdravější každým dnem. Velmi oceňuji možnosti spárovat kartáček s chytrým telefonem, což přináší mnoho užitečných funkcí. Např. to, že kartáček sleduje zda, došlo k vyčištění každé části chrupu nebo zda byl na zuby vyvinut příliš vysoký tlak. Mimoto, kartáček je tichý a velmi dobře se ovládá. Celkově hodnotím kartáček jako kvalitního a pomocníka při péči o chrup, avšak jeho cena je nepřiměřená.
Design a použitý materiál 5 režimů čištění a 3 intenzity Tichý a nevybruje tak drasticky Výdrž baterie Možnost propojení s aplikací Vyčistí i mezizubní prostor
Cena K USB kabelu není konektor do zásuvky
Čištění zubů nikdy nebylo zábavnější. Konečně mě čištění zubů začalo bavit a hlavně, moje zuby jsou čistší a jsou zbaveny takového nepříjemného povlaku, se kterým jsem dlouhodobě bojoval. Zároveň jsem zkoušel i ostatní hlavice - hlavice pro čištění jazyka. Bylo to dost vtipné - ještě pár desítek minut po prvotním čištění mě vibroval jazyk. První použití bylo ještě vtipnější - pasta byla všude, protože jsem nečekal takovou intenzitu. Jsem velmi spokojen. Rada: před první použitím upozorněte doma, že bude trochu nepořádku v koupelně
designové provedení kvalitní čištění zubů a jazyka cestovní pouzdro s USB nabíječkou skvělá nabíjecí sklenička zlepšení kvality zubů a dechu
pořizovací cena - ale i přesto doporučuji kratší kabel k dokovací stanici
Pocit perfektně vyčištěných zubů – to je první věc, kterou bych po 2 týdenním používání, kdy jsem kartáček dostala do rukou, řekla. Takový pocit mívám, když odcházím od dentální hygienistky. Philips Sonicare DiamondClean Smart byl první sonický ( a elektrický vůbec) kartáček, který jsem použila a i když jsem ze začátku byla skeptická, že nemůže vyčistit zuby lépe než manuální číštění, tak jsem byla nadmíru překvapena. Čištění je příjemné, masíruje dásně a při větším tlaku jste upozorněni, že tlačíte až moc. Tvar kartáčku sedne každému do ruky, ocenila bych ale nějaké protiskluzové části. Také se obávám o opotřebení části pro výměnu hlavic, protože k výměně je třeba vyvinout více síly. Nabíječka kartáčku je uložena do uhledné skleničky, takže neudělá ostudu ani v moderní koupelně. Aplikace ke kartáčku se snaží jakousi zábavnou formou ulehčit a naučit vás správnému čištění. Musím ale řící, že odezva není zcela správná a i když se někdy snažíte sebevíc poslouchat program, tak ne vždy zuby napoprvé “dočista” vyčistíte (2 minuty je málo) 😊 Ke kartáčku je take cestovní pouzdro, které je určeno na kartáček a 2 nástavce, které oceníte, když máte 1 kartáček a více hlavic (my máme 2 s přítelem). Bohužel při vložení kartáčku a obou nástavců pouzdro pořádně nedovírá. Celkově ale mohu Philips Sonicare doporučit všem. Po zkoušení jsem se na názor ptala i své hygienistky a řekla mi, že jej sama používá již několik let a doporučuje i klientům. I přes maličké nedostatky a vyšší cenu stoji za to!
pocit skvěle vyčištěných zubů více nástavců v balení cestovní pouzdro designová nabíječka výdrž baterie
software aplikace cestovní pouzdro nedovírá kartáček vyklouzne z ruky vyšší pořizovací cena
Stojí sonicare diamond clean za koupení? Ano. Stojí smart verze za ty peníze navíc? Ne. Pravidelně mám problém, že se data k poslední části nesynchronizují. Navíc jsem očekávala lepší analýzu, jestli jsem při čištění nevynechala nějakou část. Zbytek funcionalit aplikace nepůsobí příliš užitečně a dají se nahradit jinými aplikacemi.
Kvalita čištění Zpracování kartáčku Vzhled
Cena Aplikace za ty peníze navíc nestojí
Spousta rezimu cisteni Skvely pocit vycistenych zubu Ruzne nahradni hlavice Jsem z neho opravdu nadsen :-) Propojeni s aplikaci
Pro nekoho cena
P-DC1-WEB29