Obnovit stránku

Recenze Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks

Zajímají Vás názory a recenze na Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 71 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks i vy.
Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks - Náhradní hlavice
Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10, 4 ks
Prodej skončil
4,9
hodnotilo 71 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Kvalita Philips Dlouhá výdrž
mě moc vyhovují
Just click and use:-)
Kvalitní výměnné nástavce, které podtrhují spolehlivost a výkonnost PHILIPS sonicare kartáčku.
Mohu kartáček porovnat s hlavicemi Optimal White. Nedokázal jsem si představit, že výsledek čištění bude jiný...diametrálně odlišný není, ale je cítit na zubech, že jsou ráno ještě hezky hladké a bez plaku. Rozhodně doporučím těm, kteří s pocitem plaku ráno bojují.Stejnou zkušenost má i manželka.
Hezky čistí zuby od plaku a na delší dobu než Optimal White.
Vetší hlavice a tím i horší manévrovatelnost v ústech.
Mám užší čelist a proto jsem po koupi sonického kartáčku jako první zvolila hlavici Sonicare Intercare Mini, která byla nejkratší ze všech a se kterou jsem byla velmi spokojená. Ale po čase mi to nedalo a chtěla jsem vyzkoušet i jiný druh. Volba padla na Sonicare C2 Optimal Plaque Defence. Už po několika použitích jsem cítila, že to je to pravé. Byla jsem spokojená i předtím, ale teď se vysloveně těsím na pocit čistých zubů po vyčištění. To, že zuby jsou ještě lépe vyčištěné a zbavené plaku, jsem si uvedomila hned první ráno, protože ten příjemný pocit trval. Ani to, že je trochu delší mi nevadí.
Zuby do hladka vyčištěné až k dásním. Vyčistí i místo, kde zuby nejsou v dokonalé řadě.
Perfektní hlavice, dostanou se úplně všude a zuby jsou po nich krásně čisté a bez plaku
Skvělá manipulace Efektivní vyčištění zubů
Hlavice není z druhe strany pogumovana
Výborný pomocník při odstraňování zubního plaku. Vzhledem k malé velikosti hlavice se dostane i do špatně přístupných míst.
snadné odstranění plaku hladké, lesklé zuby velikost hlavice
žádné
Tyto hlavice jsou opravdu bezva, protože zanechávají dokonale hladké zuby, celkově pocit dobře vyčištěných zubů. Určitě si je pořídím znovu. Mohu jedině doporučit!
Design Manipulace Výkon
Žádné
Tento typ hlavice bych chtěla doporučit, protože mám po vyčištění opravdu hladký povrch zubů a svěží pocit. Překvapilo mě že tento stav přetrvává opravdu dlouho. Takže jsem opravdu spokojená a hlavice si určitě znovu pořídím.
Snadná manipulace Design Cena
Žádný
P-DC1-WEB14