Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33

Zajímají Vás názory a recenze na Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 25 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33 i vy.
Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33 - Náhradní hlavice
Philips Sonicare Premium Mix HX9073/33
Prodej skončil
4,9
hodnotilo 25 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Dobrá velikost hlavice kartáčku. Snadno se vyměňuje.
Každou hlavici jsem používala 3 týdny. Ke každému typu hlavice jsem volila doporučený program na kartáčku - péče o dásně, čištění a bělení za použití bělící pasty. Se všemi typy jsem byla spokojená. Štětinky se dostanou všude, i do hůře dostupných míst až k osmičkám. Jsou přitom šetrné k dásním a to všechny typy hlavic, tj. žádné rozdráždění nebo škrábnutí. Po vyčištění byly zuby krásně hladké, bez plaku.
Hlavice se v ústech dostane i do hůře dostupných míst. Štětinky jsou šetrné k dásním Zuby jsou po vyčištění krásně hladké, lesklé a bez plaku
K vlastnostech bez výhrad Snad jen cena by mohla být nižší
můžu pouze doporučit, maximální pocit čistých zubů i mezi křivými zuby, při tom jsou hlavice šetrné k dásním.
dostene se všude příjemný pocit čistoty po každém čištění
nic
P-DC1-WEB13