Obnovit stránku

Recenze Playstation VR Starter Kit pro PS4

Zajímají Vás názory a recenze na Playstation VR Starter Kit pro PS4? U nás má zatím hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček od 1 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Playstation VR Starter Kit pro PS4. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Playstation VR Starter Kit pro PS4 i vy.
Playstation VR Starter Kit pro PS4 - Brýle pro virtuální realitu
Playstation VR Starter Kit pro PS4
Prodej skončil
4,0
hodnotilo 1 zákazníků
80 %
zákazníků doporučuje
Měl jsem příležitost si opakovaně a na několik hodin vyzkoušet Oculus, a jen o něco méně HTC Vive. Recenze nečtu, nezajímá mě názor jiných lidí :-D Nevěřím recenzentům z velkých webů. Nicméně .... VR od Sony je, ač má nižší rozlišení než konkurenti, na pohled bez rastru, a obraz je daleko čistší než má HTC Vive. Někde zmiňovaný Blur efekt je ku prospěchu věci a působí přirozeně. Trekování pohybů se také často uvádí jako nepřesné, je to hloupost. Nepoznáte rozdíl oproti konkurentům, až do chvíle, kdy se začnete ke kameře otáčet zády. Logicky samozřejmě. Je to jiná technologie. Také doporučuji hrát v potemnělé místnosti, hodně to pomůže. Pár titulů mi svým provedením vyrazilo dech, jak moc působí reálně a jak vtáhnout do jiného světa. Batman například. Graficky také super, až je s podivem co z PS4 lze vymáčknout. Skutečně můžu říct, že ani vychvalované HTC nemá žádný titul o kterém bych věděl, a který by se dal považovat za plnohodnotnou hru nebo podobným způsobem vtáhnul do děje. Bohužel ale .... hry na Sony VR jsou žalostně krátké, a navíc titulů které umí využívat nebo využívají Move ovladače, je jen pár. Druhá věc, u všech her které se ovládají JoyPadem mi po pár minutách bylo tak špatně, že jsem byl na několik hodin nepoužitelný. Drive Club VR ... naprosto nehratelné (mimochodem i grafika v tomto případě doslova odporná) okamžitý pocit na zvracení. Ale to jiným nemusí dělat. Doporučuji před zakoupením rozhodně zkusit. SW nastavení na individuální oči je funkční a hodně pomůže čistotě obrazu. Investice je to vyšší, ale kdo nechce kupovat PC za 50 a HTC Vive za 25 k tomu, tady dostanete balíček rovnou na hraní a rozhodně se vyplatí. Doufejme že her bude přibývat, zatím je to spíš bída.
Vtažení do děje je absolutní Grafika většiny her daleko lepší než uvádí někteří nedočkavci Pohodlí VR bez kompromisů rastr displeje není oproti HTC a Oculus téměř patrný
jen pár her pro Move ovladače nausea prakticky u všech titulů kde se pohybujete pomocí JoyPadu pár titulů s otřesnou grafikou (Drive VR)
P-DC1-WEB08