Obnovit stránku

Recenze Plyšový mimozemšťan Alza 60cm

Zajímají Vás názory a recenze na Plyšový mimozemšťan Alza 60cm? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 238 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Plyšový mimozemšťan Alza 60cm. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Plyšový mimozemšťan Alza 60cm i vy.
Plyšový mimozemšťan Alza 60cm - Hračka
Plyšový mimozemšťan Alza 60cm
Není dostupné
4,6
hodnotilo 238 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Super hračka...
Doporučuji doplnit o zvukový modul s oblíbenými hláškami "100 tabletů týdně...."
Plyšák Alzák
Příjemně padne do ruky Mlčí Příjemný materiál Pro trénink škrcení skvělý Děti s ním hrají kopanou Výdrž materiálu a kvalitní zpracování
Dražší Rychle shoří Mohl by být větší
Je hezký
Mohl by za ty peníze byt se zvukem
Představte si, že koupíte tohohle zelenýho plyšovýho parchanta na splátky a zadlužíte se na víc, než dva roky. Dva roky splácíte zelenou zrůdu, zatímco vaše děti létají 20 hodin denně po bytě a křičí "STO TABLETŮ TÝÝÝDNĚ" - u snídaně, u oběda, u večeře. Po týdnech pekla s hyperaktivními dětmi ozbrojenými 90 cm Alzákem II se konečně naskytne chvilka klidu. Lehnete si s manželkou do postele a po dlouhé době odříkání si konečně začnete užívat chvilku pro sebe, když tu se náhle ozve "AHOOOOOOJ POZEMŠŤANE" a do ložnice vám vběhne stádo mini-lidí s mimozemšťanem v závěsu. Den za dnem si trháte sousta z úst, pracujete přesčasy, jíte k obědu rohlíky s hořčicí jenom, abyste mohli splatit 90 cm Alzáka II. Jednoho dne přijdete s obrovskýma kruhama pod očima a bílí jako smrt po další 18 hodinové směně a oznámíte rodině, že teď už bude dobře, že jste splatili po víc jak dvou letech 90 cm Alzáka II. Že si konečně budete moct dovolit zaplatit elektřinu a teplou vodu, po které vaše rodina tiše toužila uplynulé dva roky. Na to vám malá Anička skočí salto na nohu zatímco mrštně hodí 90 cm Alzáka II poslepu do koše a oznámí vám, že vyšel 120 cm Alzák III a že je o polovinu dražší.
Hezký, ale pouze plyšák bez zvuků.
Cena, je docela předražený!
Deti ho miluji
Dospelaci nesnaseji
opravdu potěšil
příjemný materiál, hezký usměvavý panáček
za ty peníze by mohl i mluvit
Náš nejmenší syn miluje Alzáka...
Jako reklamní předmět pro děti, mohl byt levnější
P-DC1-WEB23