Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Poslední Laponec

Zajímají Vás názory a recenze na Poslední Laponec? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 26 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Poslední Laponec. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Poslední Laponec i vy.
Poslední Laponec - Olivier Truc
Poslední Laponec
Ihned ke čtení
149,-
Koupit
Poradna 0 Recenze 9
4,6
hodnotilo 26 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Silný příběh z mrazivého Laponska o kterém člověk dlouho přemýšlí. Kniha je "povinná četba" pro každého kdo se zajímá o Laponsko protože se v ní skrývá neuvěřitelné množství informací.
Laponsko má místo v mém srdci. Rád se tam vracím. Miluji drsnost severské přírody a obdivuji lidi kteří tam žijí. Lidem, co neznají tento kout světa, bude knika připadat jako pohádka. Kniha je úžasně napsaná a čtenář se dozví spoustu zajímavého.
Mně se tato kniha četla moc fajn, poutavý příběh, krásné poznávání krajiny, kam se nikdy nedostanu, a něco zajímavého jsem se dočetla o Laponcích a jejich kultuře. A to vše podkresleno napětím. Ještě že nedám na recenze ostatních a čtu knihu proto, že mě zaujala a mohu dodat, že jsem nevynechala ani písmenko. Já doporučuji.....
Úžasné početní !!! Doporučuji, úchvatné čtení na zimní večery. Příběh plný zvratů a máte pocit, jako by jste se procházeli po krajích Laponska a poznávali život sámů.
Naprosto skvělá knížka zasazená do míst, o kterých člověk tak často nečte, napínavá, výborně napsaná. Čte se sama. Po řadě severských krimi něco, co je sice zasazeno také na sever, ale úplně s jinou šťávou.
zajímavé prostředí Laponska
výborná kniha
dobrá detektivka ze zajímavého prostředí
slabé
P-DC1-WEB29