Obnovit stránku

Recenze PowerCube Original USB červená

Zajímají Vás názory a recenze na PowerCube Original USB červená? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 419 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s PowerCube Original USB červená. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na PowerCube Original USB červená i vy.
PowerCube Original USB červená - Zásuvka
PowerCube Original USB červená
Skladem > 10 ks
399,-
369,-
Koupit
4,7
hodnotilo 419 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Produkt, který si hraje na prémiový. Kvalita je ovšem na úrovni horších produktů "z Číny" a původní design to nezachrání. Vlastně to vypadá na nepovedenou kopii tohoto produktu. Při zasouvání zástrček je více problémů. Ze čtyř jdou normálně (tedy s menším, obvyklým odporem) a dvě se poddají jen s velkým úsilím a praskotem (nějak to uvnitř nesedí správně). USB porty jsou namontovány křivě (výrazně), což bych u rozbočky za 400 Kč nečekal (nečekal bych to ani u čtvrtinové ceny). No na produkt, který by měl být vidět a neměl bych se za něj stydět to tedy nemá. Česky hezky řečeno: "Navrch huj a vespod fuj."
design (tedy ve skutečnosti pouze vzhled)
USB porty jsou křivě dvě ze čtyř zásuvek kladou nesmyslný odpor, o divném praskání při zasouvání zástrček nemluvě v balení není stojan evidentně nekvalitní výroba
Dobře sedí v zásuvce Uspořádání Zpracování
Při připojení zařízení k USB je slyšet lehký pískot, což se k nočnímu stolku moc nehodí...
chytré řešení
nejsou
Máme napojených více kabelů na tuto zásuvku a skvěle funguje. Zápor jsem nenašla.
výkonný
Jednoduchost Přesně to, co jsem chtěl Variabilita Ideální k cestování (i mimo EU - stačí vám adaptér na PowerCube a máte 4 zásuvky a 2 USB)
Vyšší cena
z jedné zásuvky je jich najednou 4 2 USB připojení Synovi se líbí
Pecka nápad, lepší než rozdvojka
spokojen
uživatel zapojí opravdu hodně zařízení
škoda že není fast charge u USB
praktická věcička
P-DC1-WEB07