Obnovit stránku

Recenze RODE NT-USB Mini

Zajímají Vás názory a recenze na RODE NT-USB Mini? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 7 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s RODE NT-USB Mini. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na RODE NT-USB Mini i vy.
RODE NT-USB Mini - Mikrofon
RODE NT-USB Mini
Skladem > 5 ks
3 129,-
Koupit
4,3
hodnotilo 7 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
nejlepší usb mikrofon na podcasty, voiceover a konference krásně propracovaný design, poměrně těžký (plast na něm snad ani nenajdete..) podstavec na mikrofon má velice silný magnet, takže nehrozí že by spadl můžu doporučit s kombinací rtx voice on nvidie (je potřeba mít grafickou kartu RTX, ale za to v pozadí nebude snímaný žádný hluk)
podstavec by mohl být trošku výš, aby se člověk nemusel naklánět a jeho záda nevypadaly jako paragraf:) neexistuje žádný software od výrobce na tento mikrofon, proto musí využít k lepšímu hlasu cizí software pro lepší mikrofon si musíte hrabnout více do kapsy, ale tento mikrofon bych zaradil do vyšší třídy, takže pro mě naprosto adekvátní
Sháněl jsem mikrofon pro nekonečnou řadu konferenčních hovorů. Chtěl jsem jen lepší zvuk a především pohodlí bez sluchátek. Povedlo se - úroveň mého odchozího zvuku (i přes Zoom/Teams) se zvedla násobně, konfigurace mikrofonu prakticky nulová, funguje se všemi typy aplikací (včetně OBS studia či stříhacího softu), prostě spokojenost!
Super čistý a vyvážený zvuk Snadná instalace Funguje na první dobrou Super manipulace na (Rode) ramenu
Čistý zvuk Zabudovaný pop filter Lehce přenosný Magnetický Skvělý pro producenty/rapery
čistý zvuk jednoduchá instalace Plug & Play hezký minimalistický design zaznamenává každičký malý zvuk
Po připevnění na rameno omezené nastavení náklonu
WEB7