Obnovit stránku

Recenze RODE SmartLav+

Zajímají Vás názory a recenze na RODE SmartLav+? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 71 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s RODE SmartLav+. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na RODE SmartLav+ i vy.
RODE SmartLav+ - Klopový mikrofon
RODE SmartLav+
Skladem > 5 ks
1 890,-
Koupit
4,7
hodnotilo 71 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Velmi spokojen, obzvláště s nahráváním venku a v hlučnějších prostorách. Rozhodně doporučuji. Lze dokoupit i 6m dlouhý prodloužený kabel. V Androidu používám aplikaci Hi-Q MP3 Recorder a vše je ok.
Perfektní čistý zvuk, mikrofon dobře vypadá a nesnímá žádné okolní zvuky, paráda
Uvítala bych delší kabel, ale dá se
Nejsou slyšet okolní šumy Na to jak je malý tak profesionální zvuk Jde použít do mobilů, do kamery, měl by jít i venku, je slyšet jenom to, co je bezprostředně u něj
Musí se dobře nasměřovat na pusu a ne být moc daleko, aby byl zvuk dobrý - nikoliv do strany. To trochu je problém pokud je nevhodné oblečení. Nutnost zvuk následně zesílit a trochu upravit, pokud ho nemáte úplně nalepený na puse. Ale to je asi normálka.
Konečně klopák, kde neslyším ruchy oblečení a šelesty při pohybu-prima spona-dost se tomu věnují v návodu. Vyhovující zvuk, jsem náročný, mohlo by to být ještě možná lepší-je dáno záznamem do mobilu, kde je max 44,1 kvalita, ale pro broadcast v pohodě (odpovídá ceně).
Je potřeba koupit redukci cca za 300Kč, pokud to chcete strčit do mikrofonního vstupu u počítače/kamery. Chtěl jsem to občas připojit do mini xlr (port pro bezdrátový přenos zvuku), ale takovou redukci jsem nikde nenašel.
Velmi dobrý a úžasný mikrofon se super zvukem :) Rozhodně doporučuji i když jsem se musel poprat s tím, že na android neexistuje aplikace od RODE. Ale nakonec jsem zjistil, že mikrofon funguje jako handsfree sluchátka, takže ho bohatě stačí zasunout do mobilu a počkat, až se ukáže upozornění ,,Připojena náhlavní souprava´´ Lidé, co telefonují v autech budou vědět :)
Malý Skladný Velmi dobrý zvuk Kompatibilní i s Windows Phone (zkoušeno na kamarádově mobilu) Obal v balení. Má styl. Nahrávání funguje na jakoukoli aplikaci nahrávající zvuk.
Ze začátku byl problém zjistit, jak nahrávat na mobil. Horší příručka Nefunguje v portu pro mikrofon v počítači. Nutná redukce (k zakoupení v sekci příslušenství)
Dobrý zvuk, funguje se smartphonem, splnil má očekávání pro nahrávání rozhovorů.
Potřeboval jsem natáčet rozhovory na amatérskou kameru. Měl jsem levný mikrofon Philips, chytal kdejaký šum. Teď to řeším dvěma "klopáky" RODE, napojené na smartphony. Při střihu oddělím od obrazu zvuk, přihraju zvuk z mobilu a sesynchronizuji. Klopáky nechytají tolik šumu a zvuk je přirozenější.
Pro napojení do kamery nebo jiného zařízení mimo mobily potřebuji redukci za dalších cca 350.
Koupil jsem pro točení videí a zlepšení nahrávaného zvuku do telefonu. Mikrofon nahrává perfektně. Bohužel konstrukce kabelu a klopového uchycení je velice nesolidní. Raději bych si připlatil za pořádnou sponu a pořádný kabel. Myslím si, že to rychle odejde.
zvuk malá taštička na přenášení mikrofonu
konstrukce krátký a tenký kabel
Špičková kvalita zvuku za tuto cenu. Srovnatelné se studiovým mikrofonem (stejného výrobce) v cenové kategorii za 5.000.
Kvalita zvuku
náchylné na přelomení tenkého kabelu, po roce používání jsem musel koupit nový, kabel se láme u mikrofonu (nikoliv u jacku), nutno hlídat před každým natáčením - stačí mu fakt málo. Nicméně je to drobnost proti tomu, jakou službu poskytne.
Mikrofon funguje skvěle a výstup z něho je velmi čistý. Věděl jsem, že když půjdu do značky RODE, nemůžu udělat chybu.
Skvělý zvuk Snadné použití (k mobilu)
Žádné
WEB2