Obnovit stránku

Recenze RODE Wireless GO White

Zajímají Vás názory a recenze na RODE Wireless GO White? U nás má zatím hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček od 15 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s RODE Wireless GO White. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na RODE Wireless GO White i vy.
RODE Wireless GO White - Set
RODE Wireless GO White
Skladem > 5 ks
5 390,-
Koupit
Poradna 24 Recenze 6
4,1
hodnotilo 15 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Funguje zhruba tak jak praví [EN] recenze Youtuberů, tj. velmi slušně, tj. zejména pokud chcete nahrávat přímo na zrcadlovku nebo na jiný fotoaparát či kameru a mít přitom volnost pohybu. Možná i pro telekonference (nutno dořešit otázka zpětné zvukové vazby?). Pro stacionární polohu může být vhodnější pevný směrový mic.
Jednoduché Slušná kvalita zvuku Vstup pro externí mic pro ještě lepší kvalitu zvuku (ev. pro lepší estetický dojem) Dosah 10 metrů zcela spolehlivě Dobrá časová výdrž, řádově 4+ hodiny určitě
Při montáži přijímače do sáněk fotoaparátu není vidět na stupnici úrovně příjmu signálu (poskytuje hovořícímu zpětnou vazbu o funkci příjmu) Vhodnější proto přijímač připnout někam kolem (např. na popruh visící vedle stativu; výhoda pak je, že nezabírá sáňky) Nelze nastavit tak nízkou úroveň signálu na přijímači jak bych rád, asi trochu přebuzené výsledně Nemá externí baterie (ale lze napájet z powerbanky a jet provoz v nouzi i tak) Běžně je celý pár jen pro 1 osobu (lze ale mít páry dva souprav a sloučit příjem do fotoaparátu jako L+R pro stereo jack) Pro smartphony a asi i pro PC je nutná extra redukce
Funguje moc dobře
rychlá instalace
mohlo by se dát nabíjet bezdrátově
Out of the box this set does not work with smart phones. It requires the purchase of a Rode SC7 interface cable to do so. These things are hard (read impossible) to get as nobody seems to stock it. We managed to get some working no-name cable at Alza so good to go? No, the sound is not good as a normal plugged microphone such as our Rode SmartLav+ we use normally. We plugged it in the sender's microphone hole but that did not work. This required a Rode SC4 adapter plug to be compattible! Rode's own products can not be used together. Those SC4 adapters are nowhere stocked too.
No software installs required
Does not work on smart Phones without adapter Not compatible with SmarLav+ without adapter. Not so great sound quality. Need an other investment to make it run on smart-phones.
Nekompatibilní s mobilem Nutno dokoupit další redukce Plechový zvuk
Seems OK
No compatible cable for Phone included SC7 cable is expensive and not available!
P-DC1-WEB09