Obnovit stránku

Recenze Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution

Zajímají Vás názory a recenze na Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution ? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 44 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution . Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution i vy.
Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution  - Tyčový vysavač
Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution
Skladem > 5 ks
5 645,-
4 999,-
Koupit
4,9
hodnotilo 44 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
S malými neposedy, kteří stále něco trousí a vylévají, je toto neocenitelný pomocník, vysaje a pára do čista vytře.
Vysavač s mopem je super výrobek. Ušetří mi spoustu času a námahy. Při jedné činnosti mi umožňuje vysát prach a zároveň setřít. Díky speciální hubici funguje na 1. Jsme spokojeni.
Dobře čistí podlahy z různých materiálů párou s vysáváním i bez vysávání. Perfektní pro čištění parou koberců s vysáváním.
Možná pro některé křehké ženy je na ovládání trochu těžší.
Za svůj život jsme měli spoustu vysavačů s různými funkcionalitou. Jsme s tímto vysavačem spokojeni. Prostě můžeme vysávát i mopovat současné. Máme malého pejska, který si vždy po jídle chodil do obýváku čistit pusu. Jezdil pusou nebo tlamičkou (jak kdo chce nazývat) po koberci a my jsme potom čistili koberce. Teď perfektní jak vysávání tak čištění koberců najednou. Jednoduché ovládání, pěkný sací výkon. A finančně nenáročný provoz. Dlouhý kabel, filtr na odvápnění vody. Bez sáčkový provoz. Snadná manipulace a údržba. S Jsme spokojeni a dáváme palec nahoru. Michal Slovák
Spokojen
Žádné
Výborný pomocník na tvrdé podlahy. Líbí se mi , že vysává a mopuje párou současně. Podlaha je opravdu čistá.
vysává i mopuje zároveň, vydezinfikuji si s ním i koberec. nemusím používat chemické prostředky
Vysává a vytírá zároveň bez saponátů.
Usnadní a ušetří mě čas úklidu. Vysávám a vytírám zároveň.
Výborně vysává a zároveň mopuje. Výhodou je možnost nastavení dávky páry dle povrchu podlahy.
výrobek , který mi ušetří spoustu času, při jedné práci vysaji prach i setřu , jednoduše doplním vodu a mopovací utěrky vyperu v pračce
ušetří čas
P-DC1-WEB14