Obnovit stránku

Recenze Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution

Zajímají Vás názory a recenze na Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution ? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 44 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution . Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution i vy.
Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution  - Tyčový vysavač
Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution
Skladem > 5 ks
5 645,-
4 999,-
Koupit
4,9
hodnotilo 44 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
S výrobkem jsem velmi spokojený. Opravdu funguje to, že vysává před hadrem a tak dělám vše naráz. Parní výkon je silný, na dlažbu je super, čistí i zašlapanou špínu. Lino čistím opatrně, tady je výhodou třístupňová regulace síly a navíc si spouštím páru tlačítkem. Podlahy jsou tak párou i desinfikované.
Jako majitelé dvou koček musíme vysavat denně a k tomu jsme používali normální tyčový vysavač na baterii. Bohužel pravidelně po 2 letech byla výdrž asi 30s a čili nedostatečná. Tento typ mohu doporučit všemi 10ti. Úžasně vysává tvrdé povrchy, díky kabelu vydrží jak chci já a vytirani je otázkou pár minut! Už žádné mopy a kýbl s vodou!
Sací výkon, vytirani, 3 stupne intenzity páry, dlouhý kabel
Těžký, není vhodný na vysavani koberců - na to je daleko lepší klasický kartáčový.
Rychlá desinfekce Snadná manipulace Dlouhá přívodní šňůra Vysaje i žmolky v průběhu Variabialita výkonu Zanedbatelná spotřeba vody Žádné šmouhy
Omezený prostor pro vysávání, není to vysavač s hubicí, který se dostane skoro všude
Vysavač s mopem je skvělý nápad, nákup jsme dlouho zvažovali a nakonec jsme moc spokojeni, ušetří dost času a funguje skvěle
Je to výkonný a dobře provedený parní mop. Super je kombinace vysávání a parního mopu zároveň. To hodně usnadňuje práci. Vysávat lze i samostatně. Prach se ukládá do nádoby a ta se lehce vysype. Je dobře , že výrobce použil pratelné filtry. Velmi promyšlené je i ovládání, kdy si mohu zvolit tři úrovně množství páry, ale zároveň si ji sama dávkuji přes tlačítko.
Vysávám i vytírám zároveň. Nikde se nevíří se prach.Uklizeno během chvilky.
Slušná voňavá prácička. Vysaje, vytře. Vložením tabletky do hubice si krásně provoním byt.
Tento vysavač s mopem je úžasný, díky speciální hubici funguje opravdu skvěle a ušetří mi fakt spoustu času
Doporučuji pro alergickou rodinku. V jednom kroku vysaju a pára vytře zničí bacily.
Mop funguje velmi rychle a má dostatek páry. Je velmi dobře, že si mohu sám určit množství páry které na podlahu pouštím. Na vinyl jsem opatrný. Příjemné je použití vonného oleje při mopování. Lze i samostatně vysávat.
P-DC1-WEB23