Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Royal Canin Sterilised 10 kg

Zajímají Vás názory a recenze na Royal Canin Sterilised 10 kg? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 19 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Royal Canin Sterilised 10 kg. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Royal Canin Sterilised 10 kg i vy.
Royal Canin Sterilised 10 kg - Granule pro kočky
Royal Canin Sterilised 10 kg
Skladem > 5 ks
1 799,-
Koupit
5,0
hodnotilo 19 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Alza zabalila granule do 4 x větší krabice, než je objem pytlíku granulí, takže tak velká zásilka nemohla být doručena do mnou vybrané pobočky Zásilkovny. Zásilkovna mě neupozornila, že mají problém s doručením a ponechali si krabici týden na nějakém depu. Teprve když jsem se opakovaně sháněla, co je s mými granulemi, vymysleli, že jediná možnost je, doručit krabici do jiné-větší Zásilkovny. Musela jsem tedy pro balík jet do jiné obce. (Kdybych to věděla, rovnou si tam ty granule koupím v krmivech.)
Kocourům chutnají, ale nepřežírají se. Speciálně tento produkt veterinář doporučuje. Jsou cítit i přes neprodyšné balení, ještě originálně zavařené, a pro koky tak lákavé, že prokoušou pytel.
Mám vykastrovanou dospělou kočku a nakupuji jí toto krmivo již pár let. Kočce evidentně prospívá, drží si svou váhu a je vitální. Kočka je mlsná a krmení jí chutná. Díky optimálnímu složení minerálů má v pořádku močové ústrojí. Jsem spokojena.
Mám dospělou, velmi mlsnou kočku a nakupuji toto krmení již dva roky. Mojí kočce chutná, je zdravá, udržuje si váhu a velmi dobře celkově prospívá. Krmivo je prospěšné i pro močové ústrojí kočky a je kvalitní. Mohu jen doporučit.
bílkoviny pro zdravé svaly předchází onemocnění močového ústrojí chutná i mlsným kočkám
proste jim chutna :)
Jsem majitelem dospělé vykastrované kočky. Nakupuji značku Roayal Canin mnoho let. Krmení je plnohodnotně výživné, kočce chutná, nepřibívá na váze a je zdravá. Nemá problémy s močovými cestami. Krmení má unikátní složení vitamínů a minerálů, obsahuje vysoké množství bílkovin pro zdravé svaly.
vysoké množství bílkovin pro zdravé svaly udržuje zdravé močové cesty upravuje metabolismus kočky
Ze zkušeností vím, že kočkám obecně granule Royal Canin velmi chutnají. Moje kočky po nich nepřibírají a to je mají k dispozici 24 hodin denně.
Kočkám chutná, a to jsou velmi vybíravé. Velké balení vyjde levněji
P-DC1-WEB12