Obnovit stránku

Recenze Samsung Gear S3 Classic

Zajímají Vás názory a recenze na Samsung Gear S3 Classic? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 80 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Samsung Gear S3 Classic. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Samsung Gear S3 Classic i vy.
Samsung Gear S3 Classic - Chytré hodinky
Samsung Gear S3 Classic
Prodej skončil
4,7
hodnotilo 80 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
největší plus je za možnost telefonování přímo z hodinek, hlasitost přijatelná výdrž použitelná - při volání a psaní sms a celkově aktivním užití výdrž v pohodě dva dny psaní sms je celkem použitelné, rychlé předvolené odpovědi super (+snadná editace v telefonu) ovládání promyšlené
mohlo by být více aplikací mapy googlu nejsou propojené mezi hodinkami a mobilem - zadaný cíl se nespáruje s mapou v hodinkách někdy se aktivuje v závislosti na pohybu display, když to není žádoucí
Hodinky mám cca měsíc (verze Classic). Zatím všechno funguje, tak jak má. Co se týká výdrže baterie, hodně záleží na vlastním nastavení, ale s optimálním jasem a zapnutou funkcí "Gesto probuzení" 2 dny nejsou žádný problém. Já jsem spokojen a doporučuji zakoupit.
Kvalita použitých materiálů Design Rychlé nabíjení Funkce (budík, poznámky, kalendář, počasí, rychlé odpovědi na sms...) Překvapivá hlasitost hovoru Ovládání Ciferníky
Celkem málo aplikací Omezený počet stylů pozadí V ČR zatím nejde Samsung Pay (placení hodinkami) Závislost na telefonu
Počet funkcí, snadnost ovládání, kvalita displeje, robustnost provedení, individualizace ciferníku, rychlost reakce, výdrž baterie (zatím kolem 1% za hodinu nošení). Dosud jsem měl Gear první generace a tyto hodinky je důstojně nahrazují. I spolupráce s telefonem zatím velmi dobrá (SGS7E), mnohem lepší než u Gear 1 a SGS4). Dosah Bluetooth opět zhruba 10m při telefonu v dohledu, jinak 1-2 zdi dle vzdálenosti. Signalizace odpojení od telefonu přímo v ciferníku, pak se automaticky připojí přes známou WiFi.
Robustnost a s tím spojená výška hodinek. Na Gearu 1 a 2 byl i fotoaparát, sice jednoduchý, ale pohotově k ruce. Na druhou stranu nutno říct, že netuším, kam by se na těchto hodinkách umístil, aby to nenarušovalo vzhled.
Vzhled a obrovské množství různých ciferníků Možnost uskutečňování hovorů Možnost reagování na zprávy (sms, messenger,..) Široké možnosti nastavení Podpora Uber a Spotify Výdrž baterie (AOD, volání, odepisování, nastavování a dva celé dny vydrží)
hodinky mám měsíc a jsem maximálně spokojený.baterie vydrží 2až4 dny krásný displej hodinky vypadají podle mě velice dobře.nejvic mě překvapilo jak dobře se s nimi telefonuje,není třeba je dávat až k uchu nebo mluvit do nich,můžete v klidu např řídit vůz apod.plno pěkných ciferníku,ty co jsou už v hodinkách můžete dle svých představ upravovat,instalovat desítky dalších atd.dale je k dispozici spousta aplikací.ovladani je buď dotykem nebo otočným prstencem což není moc (pro mě)pohodlné,budík přehrávač,plno dalšího ani vše neumím nebo nechci používat.ja si cením moznosti okamzite odpovědět na SMS a to buď jen poslat smajlíky nebo předepsanou SMS.da se i napsat jenze klávesnice je pro mě moc malá.prostě jsem z nich nadšený,předtím jsem mel sony sw2 a to nelze srovnávat,i když měly silnější vibrace,tady mám nastavený ty silnější ale není to ono.dalsi a poslední co mě na nich vadí ten řemínek sice asi práva kůže, jenže silná tvrdá nepoddajna hrůza.hned na ebay a za 350korun jsem koupil pěkný stříbrný a rovnou i náhradní nabíječku na cesty mají je tam za kilo v 5ti barvách.
vzhled,ciferníky,plno aplikaci,telefonování, odpověď na SMS,slušný přehrávač, výdrž baterie, prostě super
řemínek hrůza,tvrdý nepoddajný,ale hezký slabší vibrace (např ve srovnání se Sony sw2)
Luxusni vyrobek, jsem nadšený
Nic
dobrá výdrž baterie elegantní vzhled funguje i s iOS, i když s omezeními danými uzavřeností platformy
s iOS výrazně omezené využití - to je ale dané uzavřeností platformy iOS jinak asi nic:-)
velké robustní solidní výkon i výdrž skvělá komunikace s aplikacemi na S8
občas se nerozsvítí když se na ně podíváte nejsou plně vodotěsné ale jen voděodolné výdrž baterie s vypnutou wifi jde lehce přes 2 dny, pokud bych měl zaplou wifi jsem každý den na nabíječce, to je špatné.
Vysoká výdrž baterie - neustálé spárování s mobilem, zapnutá GPS a always on, nešetřím je (pouštím přes ně hudbu atd.) a i přesto mám za prvních 7 dní průměrnou výdrž baterie 2,7 dne/100%. Lze nastavit úsporný režim (výdrž 6 dní) a režim "pouze hodinky" (výdrž 33 dní). Lze s nimi telefonovat, posílat sms - zrovna jsem zkoušel telefonovat a skvělý zvuk a šlo mě skvěle slyšet i když jsem měl ruce podél těla - člověk na druhé straně nepoznal, že nevolám z mobilu (který normálně mívám u ucha). Při víc jak hodinovém sezení mě upozorní (lze vypnout), ať udělám 5 dřepů a následně mi ty dřepy i počítá. Mnoho skvělých aplikací (budík, připomenutí, stopky, časovač, tachometr, ovládání fotoaparátu na mobilu). Propojení se Samsung health - navíc počítá i kolik jsem ušel poschodí - rozezná, kdy jdu po schodech (a počítá to) a kdy jen jedu výtahem (to nepočítá). Společenský status - kdekoliv přijdu, lidé si hodinek všimnou, ptají se na ně a lze na nich vidět závist a obdiv. Otočná luneta - velmi rychle jsem si ji oblíbil
Delší doba nabíjení - rychlost nabíjení 100% za 2,5 hodiny - nijak moc mi to však (kvůli dlouhé výdrži) nevadí. Málo aplikací - rád bych procházel z hodinek některé android aplikace, které mám v mobilu. Platby hodinkami - hodinky sice mají NFC, ale lze na ně nainstalovat jen Samsung pay, což je něco jiného než Android pay.
možnosti různých ciferníků smart design
P-DC1-WEB07