Obnovit stránku

Recenze SAMSUNG RB34T600ESA/EF

Zajímají Vás názory a recenze na SAMSUNG RB34T600ESA/EF? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 10 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s SAMSUNG RB34T600ESA/EF. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na SAMSUNG RB34T600ESA/EF i vy.
SAMSUNG RB34T600ESA/EF - Lednice
SAMSUNG RB34T600ESA/EF
Skladem > 5 ks
12 990,-
Koupit
4,9
hodnotilo 10 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Pěkná lednice za super cenu. Chladí není hlučná, dobře vypadá a vejde se mi tam co potřebuju.
Pěkná Prostorná Cena Tichá
jen A++, ne A+++
Tichá Úsporná Elegantní Prostorná
Kupovali jsme s manželem novou lednici, kvůli stěhování. Naše co jsme měli byla stará, už ani pořádně nechladila a hlavně se nám do nového bytu nevešla, tak jsme potřebovali menší. Máme vše od samsugnu a jsme se vším nad míru spokojení, tak jsme zkusili i lednici a je to paráda. Chladnička se krásně vejde, protože nemá v zadu žádný ty rošty ani kabely, tak se může přimáčknout až na zeď, takže nám lícuje s linkou. Co mě teda překvapilo, že sice má menší rozměry, ale vejde se do ní stejně jako do naší staré, který byla vyšší. Co mi na starý taky vadilo, tak bylo odmarzování, tady nic nenamrzá, takže skoro žádná údržba není třeba, je to super. A teda taky se mi líbí jak je tichá, skoro o ní nevíme a to máme obývák spojený s kuchyní, věřím, že jsme vybrali dobře.
Tichá Krásná Úsporná Objemná Kompaktní
Žídné mě nenapadají
Nádherná lednice za velice dobrou cenu. Skvělá značka Samsung.
Velice tichá Prostorná Skvělé zpracování
Lednice nás zaujala velkým vnitřím objemem, novým designem a nízkou cenou. 10let záruka na kompresor je taky fajn ;)
Objem Design Cena 10let záruka na kompresor
Moc hezká lednice, která má i přes menší rozměry velký objem mrazáku i chladničky. Výhodou pro nás je malá šířka, takže se nám skvěle hodí do kuchyně a nikde nevyčnívá.
Design Kompaktní rozměry Velký objem Nízká spotřeba
Měli jsme si ji koupit už dávno!
Krásný čistý design. Chladnička je tichá a úsporná díky invertorovému kompresoru s velkým objemem vrchní části i mrazáku. Díky beznámrazové technologii má vše bez práce.
Jednoduché linie Tichá a úsporná Invertorový kompresor - 10 let záruka Velký objem - chladnička i mrazák Beznámrazová technologie
Cenově dostupná lednička, krásny čistý design, žádné rušivé prvky. Velký vniřní objem, v porovnání s konkurencí, pro tříčlenou rodinu maximálně dostačující.
Cena Design Velký objem
zatím nic
P-DC1-WEB02