Obnovit stránku

Recenze SOMAT All in One 80 ks

Zajímají Vás názory a recenze na SOMAT All in One 80 ks? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 11 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s SOMAT All in One 80 ks. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na SOMAT All in One 80 ks i vy.
SOMAT All in One 80 ks - Tablety do myčky
SOMAT All in One 80 ks
Skladem > 10 ks
349,-
Koupit
4,6
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Pořád sháním kvalitní tablety, aby člověk nemusel vše předmývat a mohla jsem se spolehnout na opravdu čisté nádobí. Za těch pár mytí, co jsem zatím stihla, jsem spokojená a začínám mít pocit, že je to trefa. Somat jsem používala už dříve, tento druh jsem vybrala náhodně a jsem za to ráda, určitě zařadímezi spolehlivé volby pro mytí.
Mohu se spolehnout, že nádobí fakt umyje. I se zaschlou špínou.
Zatím nic.
Bála jsem se, že budou zanechávat zbytky na nádobí jako nižší řada ale super.
Rozpouští se beze zbytku, čisté nádobí, myčka není zanesená. Cena
Nic
Perfektní tablety do myčky,krásné čisté a lesklé nadobi,. Nádobí myji každý den a ještě se mi nestalo že by nádobí nebylo čisté.
Čistota Lesk
Tablety krásně umyjí veškeré nádobí. Tableta se bez problémů rozpustí celá.
dobře umyté nádobí
Krásně vše umyje. jsem naprosto spokojená. tuto značku používám již dlouhodobě a v nejbližší době nehodlám měnit.
Nádobí myje dobře, jen lesk nebyl vždy 100%, ale čisté vždy. Každá tableta je zabalena zvlášť- spíš nepohodlné, což ale nemění nic na účinku.
účinnost
balení lesk
Tuto značku používám už asi 3 roky a jsem nad míru spokojená. Úžasný poměr cena kvalita. Příjemnější by, ale bylo nějaké lepší balení, které se dá ihned vhodit do myčky.
Kvalita
Způsob balení
P-DC1-WEB02