Obnovit stránku

Recenze Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018

Zajímají Vás názory a recenze na Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 270 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018 i vy.
Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018 - Bezdrátová sluchátka
Sony Hi-Res WH-1000XM3, černá, model 2018
Skladem > 5 ks
7 699,-
7 399,-
Koupit
4,8
hodnotilo 270 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
TO TICHO!!! Odstraňuje i šum krve v uších, na který jste zvyklí z normálních mušlí, ale zpočátku to budete vnímat jako jakýsi tlak ticha Budete hudbu spíše tlumit, než zesilovat Základem úspěchu těchto schluátek je, že výborně izolují už samy svou konstrukcí a použitými materiály Nepřehánějí to s basy, jako jiná SONY sluchátka Těch 30 hodin je spodní odhad výdrže Bezčudlíkové ovládání funguje Opravdu rychle se připojují (nejen na iOS) Při nasazení se obvykle spustí pokračování přehrávání hudby, ale to může někoho prudit Monotóní hlubší zvuky odstraňují dokonale Uvědomíte si, kolik hluku kolem běžně nevnímáte (PC, sousedy, MHD zvenku...)
Ticho není úplně 100% - vyšší frekvence jsou malinko slyšet (ale jen malinko, jakmile si pustíte muziku, přestanete je vnímat) Google Assistant není k dispozici pro ČR, ale to není chyba SONY V praxi budete kromě těchto výtečných sluchátek potřebovat pro kvalitní polech také náležitý přehrávač (či mobil podporující přenos vysoké kvality zvuku) a samozřejmě také formát souboru, který sám nebude písničky při de/kompresi prznit Ještě jsem s nimi nezkoušel volat - někteří v diskuzích psali, že při tom měli problém s mikrofony, ale to případně budu ihned reklamovat Manželka si bude myslet, že ji už nechcete poslouchat Už bez nich nebudete chtít být Možná se z vás stane asociál Nechte mě bejt!
nasadite, zapnete a .... ticho :D
umi smazat zenu a dve urvane deti
Už dlouho jsem měl v plánu si pořídit předchůdce těchto sluchátek (2.generaci), ale nakonec jsem si řekl, že si rovnou pořídím tyto 3.generace, protože na internetu jsem už našel pár recenzí, že jsou lepší. Takže nemůžu porovnat tyto sluchátka s WH-1000XM2, které jsem si pouze na chvíli vyzkoušel v showroomu na Alze. Po naučení všelijakých možností a funkcí, které tyto sluchátka umí (navíc přes mobilní aplikaci) můžu říct, že jsou to pro mě osobně vůbec nejlepší sluchátka (a to už jsem vyzkoušel spoustu High-endových sluchátek). Jsou moc hezké, ikdyž povrch mušlí se snadno opatlá otisky, nebo dokonce i škrábanci. Jsou lehké, velice pohodlné. Funkce ANC naprosto špička na trhu. Zvuková kvalita (excelentní při přehrávání kvalitního FLACu), funkce DSEE HX také suprově zlepšuje komprimované soubory typu mp3. Sluchátka se krásně dají složit a schovat do pěkného pouzdra. Nicméně je tu pár negativ: krátké audio a USB-C kabely. Trochu pomalejší odezva příkazů na pravé mušli. Uvnitř levé mušle mě připadá méně místa než na pravé, takže se mi levé ucho trochu dotýká jakéhosiho molitanu...dost to mate a nutí sluchátka pořád nějak upravovat. Při nasazení sluchátek mi trochu zalehnou uši. Basy jsou sice čisté, ale někdy až moc dunivé => naštěstí jsem to napravil ekvalizérem. Vcelku negativa jsou spíše drobnosti a vždy jde jen o zvyk. Za mě 90%
pěkný design lehké a pohodlné vynikající zvuk super NC a další funkce přes mobilní aplikaci pěkné pouzdro
krátký audio a USB-C kabely pomalejší odezva ovládání mezi sluchátky a aplikací na mobilu méně místa v levé mušli ?
Příjemné na nošení Opravdu není slyšet okolí Vydrž baterie i s aktivním NC - po dvou dnech celodenního provozu baterie na 40%
V metru není noise canceling 100% -občas hudba zakolísá kvůli změně tlaku okolí
Jiná liga, než předchozí verze. ANC funguje až neuvěřitelně. V metru mohu poslouchat naprosto nerušeně. K té kritice horších výšek - řekl bych, že konečně hrají vyrovnaně v celém spektru, nepřidává uměle ke zvuku nic (mizerná nahrávka hraje mizerně, kvalitní božsky). Hodně taky závisí na zdroji zvuku a jím používaném kodeku. Samozřejmě musíte počítat s tím, že v režimu plného potlačení zvuků z okolí, určenému pro zvlášť hlučné prostředí, zní jinak než v režimu částečném nebo bez potlačení (taky lze, fyzické tlumení je nadstandardní. Výborná aplikace na personalizované nastavení režimů, skvěle řešené tlačítko na přepínání režimu potlačení hluku. Nejsilnější potlačení používám v metru (šok z toho, že neslyším z okolí téměř nic), režim s průnikem okolního zvuku cca na polovině škály (10) na ulici, aby mě nepřejelo auto (nicméně i tak skvěle tlumí třeba sbíječky), bez potlačení doma nebo mimo město (i tak ale jsou mušle výborně tlumené). Excelentní sluchátka pro zvukové fajnšmekry!
skvělý zvuk neuvěřitelné tlumení venkovních zvuků skvělé zpracování a kompaktní rozměry prostor i pro mé uši nosím skoro celý den a stále nic nevadí obrovská výdrž baterie (nabíjím jednou za 4 dny a to "jedu" skoro celý den) mrňavé a tvrdé transportní pouzdro, kde se umístí i kablíky
nic. Absolutně nejlepší bezdráty (a vím, o čem mluvím, přešel jsem od Bose 35 II...)
Zvuk tlumený a slévá se??? Buď onen recenzent má opravdu mizerný zdroj zvuku, nebo je hluchý jako poleno. Zvuk je naopak výborný, protože je věrný, rovnoměrný, všeho je tak akorát. Stačí si z telefonu, který není úplná šunka a má aptX nebo ještě lépe LDAC třeba A Momentary Lapse od Reason od Floydů, a pokud tam dotyčný neslyší to skvělé podání, nemá smysl se bavit o zvuku.
mám je dva týdny rozehrály se k dokonalosti excelentní zvuk pro slyšící kompaktní rozměry nejlepší ANC na trhu velmi pohodlné, lze je nosit klidně celý den obří výdrž
prostě nic
Přidávám po celotýdenním nošení další poznatek - v dokumentaci jsem se o tom nedočetl, ale zjistil jsem, že procesor (zřejmě vyhodnocováním charakteru okolního hluku) přizpůsobuje zvuk sluchátek prostředí, takže třeba v metru nebo v tramvaji, kde je fakt hlučno, se v režimu plného utlumení jakoby přidávají výšky a trochu středu, čímž se zajišťuje nádherná čitelnost nahrávky. V metru je z okolí slyšet jemný šumot a kupodivu je hezky (ale jemně, z povzdálí) rozumět hlášení o stanici. Poslouchal jsem v metru Egypt Station od McCartneyho, která má fantastický zvuk a musím říct, že jsem si to opravdu vychutnal. Ani Bose QC 35II, potažmo Sennheisery Momentum Wireless takový zážitek nezajistily. Procesor je opravdu výborný. Minulá verze měla trochu potíže s telefonováním, druhá strana si často stěžovala na nízkou srozumitelnost a všechny možné zvuky z okolí, teď je to výrazně jiné, což jhe dobře.
zvuk výdrž baterie kvalita hands free přepravní krabička (lepší než u XM2) Lepší než XM2 (kvalita potlačení hluku (o level výše, i když stačí u XM2), lepší kvalita tel hovorů než XM2. pokud vám není líto peněz, doporučuji XM3 oproti XM2 pokud chcete velmi dobré potlačení hluku+zvuk (nic moc handsfree) doporučuji XM2 Pokud chcete skvělé aktivní potlačení hluku, skvělý zvuk, velmi dobrou kvalitu hovoru (oproti XM2 a jiným) doporučuji XM3
cena
Skvělý sluchátka na cestování! Využil jsem je v letadle a díky Noice Cancelingu jsem neslyšel okolní ruch a užíval si hudbu bez rušení. Na spaní, jsme si zapl NC a bylo ticho - neskutečný. Cena opravdu odpovídá výkonu.
rychlé dobíjení noice canceling kvalita zvuku krásné provedení možnost nastavení sluchátek přes telefon
nic mě nenapadá
Pořídil jsem si tahle sluchátka místo Beyerdynamic Custom One Pro. Vybíral jsem mezi: Sennheiser PXC 550, Bose QuietComfort 35 II a právě 3. generací Sony. Bose mi přijdou o trošku pohodlnější. Zvuk je i přes BT spojení velmi dobrý. Oproti těm sluchátkům Beyerdynamic mi přijde moc přebasovaný, ale to bude jen síla zvyku. Hodně lidí se stěžovalo u předchozích generací na nekvalitní zvuk při použití jako headset. Co jsem já zkoušel, tak byl hovor vždy bez problému. Potlačení okolních ruchů je skvělé. Už samotné nasazení sluchátek a zapnutí NC potlači většinu zvuku v okolí. Slyším jen tlumeně hlas lidí. Jediné co mi trošku vadí je nabíjecí kablík, který má jen pár centimetrů a dlouhá aktualizace firmwaru, která trvala přes 20 minut. Na druhou stranu aktualizovat se zase tak často nebude a nabíjecí kabel můžu použít od macbooku. :)
kvalita zvuku potlačení okolních zvuků pevné pouzdro ovládání gesty usb-c konektor
krátký nabíjecí kabel dlouhá aktualizace
P-DC1-WEB23