Obnovit stránku

Recenze SuperTooth BUDDY

Zajímají Vás názory a recenze na SuperTooth BUDDY? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 234 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s SuperTooth BUDDY. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na SuperTooth BUDDY i vy.
SuperTooth BUDDY - Hands Free do auta
SuperTooth BUDDY
Skladem > 5 ks
1 290,-
Koupit
4,6
hodnotilo 234 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Vydrží cca týden celodenního telefonování Skvělý zvuk Naprosto bezkonkurenční
Pokud je vybitý, dělá opravdu otravný zvuk který je slyšet až z garáže :D Jen tak se nedá...
Hlas je krásně slyšet druhá strana si nestěžuje na nějaký šum a krásně rozumí snadná manipulace
někdy se handsfree přes bluetooth chytí až po delší době někdy se stane, že i doma jsme připojeni k handsfree a když někdo volá, v telefonu ho není slyšet, protože je handsfree v autě. Nutno tedy myslet na to, aby se bluetooth vypínalo i zapínalo.
Poměr cena*výkon
Snad jen blikání tlačítka příjmu hovorů v noci.
Bezpečnost manželky v autě
velice jednoduchá instalace, čistý zvuk
Dobrá handsfree do auta.
Rychle se připojí k telefonu, se spárováním nejsou problémy. Druhá strana vás slyší velmi dobře bez ozvěny. Opravdu dlouhá výdrž vestavěné baterie (není vyměnitelná), rychle se nabije. Dobře a pevně drží na kovovém klipu na stínítku pomocí magnetu, nespadne ani při jízdě po rozbitých cestách. Při sklopení stínítka si handsfree přicvaknete z druhé strany - obě strany klipu jsou identické.
Není dodáváno žádné pouzdro na uschování handsfree mimo auto. Dosah bluetooth je zbytečně velký i mimo auto, takže pokud si třeba odskočíte zaplatit na benzinku a někdo vám zavolá, tak ho neuslyšíte protože jste stále připojení k handsfree. Nesmíte zapomenout předem vypnout bluetooth v telefonu nebo handsfree. Do rychlosti cca 100 km/h je slyšet dobře, pak už hůř, ale to je dané hlučností auta (dodávka) :-)
Funguje s iPhone 8, BT 5.0
Velmi slušný
malý, ale šikovný dobrý zvuk, jednoduchá obsluha a synchronizace,
jeden klip navíc bych ještě uvítal
Používám léta a maká furt
P-DC1-WEB27