Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1

Zajímají Vás názory a recenze na Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 14 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1 i vy.
Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1 - Tyčový mixér
Tefal HB65KD38 Quickchef Quartzite 4v1
Skladem > 5 ks
1 499,-
1 223,-
Koupit
Poradna 2 Recenze 6
4,5
hodnotilo 14 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Skvělý mixér, který je opravdu výkonný a zatím jsem s ním naprosto spokojená.
Led zvládá úplně bez problémů Spoustu příslušenství Sedí v ruce
Nůž na led nemá kryt
poměrně silný výkon, kvalitní materiály. Pokud porovnám s dřívějším mixérem sencor, tak tento Tefal je výkonnější a kvalitněji zpracovaný. Není ani nijak moc hlučný
prozatím žádné
Mixér vyzerá byť fakt dobrý, zatiaľ nemáme žiadne zápory.
Dobrá dĺžka káblu Ergonomické a protišmykové držanie Veľmi silný Vyzerá robustne a že toho veľa vydrží Super ovládanie Veľa nástavcov a hlavne extra nôž na drtenie ľadu
Zatiaľ žiadne
Tyčový mixér u nas používáme takřka každý den. Snažím se tedy vybírat výkonné kvalitní produkty. Tento konkrétní je druhý mixér od Tefalu, který mám a zatím jsem s produktem nadmíru spokojen. Výkon perfektní. Ergonomie na jedničku, kvalita zpracování taktéž. Výrobek je bytelný a oproti jiným značkám nevypadá, že by se měl rozsypat během dvou dní. Hledal jsem původně model s pasírovacím nástavcem, ale jelikož u posledního mixéru (Tefal Infiny Force 4v1) se právě pasírovací nástavec stal předmětem reklamace, zvolil jsem nakonec model bez něj, čehož trochu lituji.
Výkon Ergonomie Kvalita zpracování Jednoduché ovládání rychlosti Kvalitní příslušenství (nůž na drcení ledu, sekáček, metla a vysoká nádobka)
Chybí bohatší příslušenství (pasírovací nástavce)
Mixer z větší části funguje jak má. Výkon je fajn. Je tichý a zatím nejsou žádné výhrady až na na sekáček. Vrtulky v sekáčku jsou absolutně špatně navrženy, sekají v jedné rovině, takže nejsou schopny rozmíchat viskózní hmotu. Vrtulky jen sekají u dna a hmota se ani nehne. Proti předchozímu mixéru, která dokázal hmotu v nádobě nejen rozsekat, ale také promíchat. Z tohoto důvodu, nedoporučuji.
Výkon, nízký hluk, rozsáhlá regulace
Objem nádoby se sekáčkem je min. o třetinu menší než náš původní. Vysoká nádoba je z měkkého plastu, malý objem a celkově jak bažant, prostě děs. I vrtulka nástavce ponorného mixéru prostě nerozmíchává hmotu. Prostě ergonomie vrtulek hrůza.
Mixér je sice výkonný, ale často používaný chopper stojí za houby. Při mixování hustšího krému či pomazánky v chopperu se krém ani nehne. Vrtulka je špatně navržena a nedochází k řádnému promichani hmoty. Nehledě na to že nádoba je poddimenzovaná a malá.
Výkon Regulace Ergonomie Kvalita provedeni
Malá nádoba choperu Nefunkční mixování krémů v chpperu Nelze řádně promixovat pomazánku v chopperu.
P-DC1-WEB17