Obnovit stránku

Recenze TOPSTAR Sitness 45 antracitová

Zajímají Vás názory a recenze na TOPSTAR Sitness 45 antracitová? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 22 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s TOPSTAR Sitness 45 antracitová. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na TOPSTAR Sitness 45 antracitová i vy.
TOPSTAR Sitness 45 antracitová - Kancelářská židle
TOPSTAR Sitness 45 antracitová
Skladem 5 ks
9 990,-
Koupit
4,3
hodnotilo 22 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Takovouhle kvalitu bych čekal u židle do 1000 kč. Opěrka hlavy nedrží (resp. drží jen v jedné poloze). To je evidentně prostě konstrukční vada, distributor v ČR (mimochodem jedna z mála pozitivních věcí na téhle židli) mi poslal upravenou verzi, kde byl skrz mechanismus provrtaný šroub. Bohužel nekvalitní plast ani toto řešení nevydržel. Přišroubovat opěrky bylo také nadělení - díry nejsou udělané přesně tam, kde mají být, takže je hodně namáhavé tam dostat ty šrouby (a nejde to úplně nadoraz). Svary jsou hodně ošklivé, ale aspoň je na ně plastová krytka, takže nejdou vidět. Po cca 9 měsících se odporoučela i aretace náklonu. Reklamace byla (bohužel) řešena výměnou. Nový kus měl křivě udělanou část na přidělání opěrky, což se opět muselo řešit silou (kdyby to byl můj první kus, tak bych si myslel, že to bylo schválně, ale u prvního kusu s tímhle zrovna problém nebyl). Radši než tohle bych doporučil židli z IKEY, ušetříte si spoustu trápení (a peněz).
příjemná komunikace s distributorem pro ČR židle je pohodlná
mizerná kvalita nepasující díly zcela nefunkční aretace opěrky hlavy (konstrukční vada) po pár měsících byla nutná reklamace
pohodlná židle, zejména pokud je celé pracoviště správně nastaveno (poloha monitoru). kloub sedáku přirozeně nutí držet stabilitu a sedět rovně, takže ani po hodinách sezení nic nebolí dobře vypadá
vady svarů opěrka hlavy drží pouze v poslední poloze
kvalitní provedení snadná montáž bohaté možnosti nastavení
nevyhovující tvar područek, ale po jejich odmontování židle nemá chybu
Výborný mechanismus a opěrák. Velmi pohodlná. Příjemná látka na sezení. Super cena.
Velmi pohodlné sezení při PC
Na složení není potřeba mít titul z inženýrství. Potřebujete na to jen jeden šroubovák. Pro záda je lepší než kdejaká herní židle (tu jsem měla před ní).
nutí vás sedět rovně pohodlná balanční sedák kovový kříž nohou
samořezné vruty do plastu u područek
pohodlná flexibilní v nastavení výšky sedadla, ručních podpěrek
potah nelze lehce stáhnout a vyprat, je přidělán pevně záhlavní podpěra nelze dobře zafixovat
Židli jsem zakoupil ze zdravotních důvodů a nemohu si stěžovat Je znát Německá kvalita
P-DC1-WEB23