Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Třetí vlna

Zajímají Vás názory a recenze na Třetí vlna? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 8 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Třetí vlna. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Třetí vlna i vy.
Třetí vlna - Tomáš Dušek
Třetí vlna
Ihned ke čtení
189,-
Koupit
Poradna 0 Recenze 4
4,8
hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Velmi čtivý postapokalyptický román z českého prostředí
Příjemné překvapení POSTAPO žánru z našich luhů a hájů. Dostal jsem doporučení od "rozpadlíků". Kniha řeší, co se stane a jaké jsou jednotlivé kroky po selhání civilizace, tak jak ji známe. Pro našince zajímavé, že se děj odehrává v České republice.
Velmi věrohodné z důvodů českého prostředí (sídliště) Autor čerpal přípravu z rozpadlických fór, takže se objevují zajímavé reference a souvislosti (sůl apod.) Deníkový styl zrychluje celý děj, kniha se tak čte velmi rychle
V první chvíli jsem byl lehce zklamán úrovní textu (literární) ale nakonec jsem si na to zvykl (holt balance mezi velikostí knihy a spádem děje)
Super čtení po tom co se stane po rozpadu civilizace, autor je čech a tak se děj odehrává v české republice, což působí ještě věrohodněji. Krátké kapitoly nutí ke dalšímu a dalšímu čtení
žádné
Poutavy pribeh Odehrava se v ceskem prostredi Aktualni tema Cte se samo
Postavy mohly byt vic propacovane
WEB2