Obnovit stránku

Recenze Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE

Zajímají Vás názory a recenze na Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 4 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE i vy.
Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE - Mikrofon
Trust GXT256 EXXO STREAMING MICROPHONE
Skladem > 5 ks
3 679,-
Koupit
4,8
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Kvalitní mic za slušnou cenu
Dobrý zvuk Pripojí se a jedeš
Stojanek by mohl být trochu vyšší
Velmi kvalitní mikrofon Ovládání hlasitosti přímo na mikrofonu Těžký, kovový stojan s podložkou aby se stůl nepoškrábal - těžký nedojde k převrhnutí Je přes USB, lze tedy připojit k noťasu,..
Nejsem žádný hudební fajnšmekr. Ovšem rozdíl oproti mikrofonu na sluchátku nebo na notebooku je slyšitelný. Laicky "hlava v sudu" vs. "čistý zvuk". Stojánek je přijemně těžký, takže se nepohne když do něj náhodou drbnete, ale zase není problém ho uzdvihnout. Držák je umístněn na silných gumičkách, takže výrazně redukuje vibrace. Velmi příjemný je monitor odposlechu (ten jack na mikrofonu), který má nulové zpoždění, takže si můžete dát do sluchátek co říkáte do mikrofonu. Pro mě, překvapivá funkce, kterou jsem před tím neznal. Do toho jacku lze přesmerovat i zvukový výstup z počítače, ale je jenom mono. Nasvícení mikrofonu je fancy, ale hezké. Trochu horší, je, že když připojíte mikrofon do USB portu, který je always-on, tak mikrofon bude svítit i při vypnutém počítači. Což o to, podsvícení samé se dá vypnout. Ale světlo tlačítka Mute nevypnete (ve ztišeném stavu bliká). Takže jediné řešení je buď ho nechat svítit nebo vytáhnout z portu.
antivibrační držák monitor s nulovým zpožděním mute tlačítko s vizuální zpětnou vazbou knoby ovládájící hlasitost přímo na mikrofonu
nemá vypínač mute tlačítko funguje jenom při streamování
P-DC1-WEB27